vw golf III 1.9 TDI - vypnout alarm/otevřít dveře

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
hahumukk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.09.2012 13:10

vw golf III 1.9 TDI - vypnout alarm/otevřít dveře

Příspěvek od hahumukk »

Ahoj, mám celkem zavažný problém, imobilizer nereaguje na dveře a do auta se jde dostat jen klíčkem u spolujezdce protože u jezdce je utrhlej pant, takže nemůžu nastartovat a furt mi houká auto, potřeboval bych nějak vypnout alarm tak aby se mi to odblokovalo a mohl jsem aspon nastartovat nevíte jak na to prosím ? .. servisní knížku ani žádné manuly nemám .. děkuju za každou radu

Uživatelský avatar
mates-vento
Závodník
Závodník
Příspěvky: 659
Registrován: 20.08.2008 02:12
Bydliště: někde mezi HK a Pce

Re: vw golf III 1.9 TDI - vypnout alarm/otevřít dveře

Příspěvek od mates-vento »

Alarmy maj obvykle funkci blokování startu - relátko, který třeba rozpíná šťávu ke spínačce, nebo třeba k čerpadlu. Tim chci říct, že když vypneš alarm (vyhodíš jeho pojistku, která obvykle visí v pouzdře na kabelu), tak může být relátko trvale rozepnutý a ty stále nenastartuješ, jenom to nebude houkat :) Ale proč to alespoň nezkusit, žejo..

Postupně asi budeš muset sundat pár plastů z palubky, abys našel ten alarm a zjistil, co tam máš a jak to má fungovat, jak je to zapojený a jak by se to dalo obejít. Lepší by ale bylo zjistit příčinu problému a opravit to, než to nějak splácat dohromady aby to jakoby fungovalo. Pak už se v tom nevyzná nikdo. Osobně mám nejradši, když otevřete dekl od pojistkovky a vypadnou na vás dráty... :)

Trochu to i vypadá, jak kdyby si to auto ukradl, že k tomu alarmu nemáš dálku a klíček se správnym čipem na immo :mrgreen: Alarmy v posledních 10-15 letech se deaktivujou dálkáčem, takže klíčkem sice odemkneš a otevřeš auto, ale alarm bude pořát aktivní - bude blokovat start a po otevření dvěří nejspíš bude taky houkat ;)

A kdyžtak je na fóru sekce G3, kde by měla být alespoň chytrá kniha s nějakýma základníma schematama.
Opět pojízdný G3 AFN sedan, mezitím na měsíc G3 GTI ABF, na zimu 3C BMP a občas G3 Varoš 1Z.
http://danel-auto.cz/ (Pardubice - Trnová)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“