Podélné zrychlení

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
RICIRIC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 26.03.2012 11:13

Podélné zrychlení

Příspěvek od RICIRIC »

Ahoj kluci, už jsem bezradnej a v prdeli :cry: stručně shrnu: koupil sem VW gollf 4 4 motion, zjistil sem že nejde 4x4, koupil sem říd. jednotku haldexu, vyměnil a nic, nenadlouho sem mi rozsvítila kontrolka abs esp, diagnostika ukázala nevěrohodný signál senzor podélnýho zrychlení. Koupil jsem senzor, vyměnil a třeba půl hodiny to šlo a pak to samé, pak jsem koupil znova a to samé ( půl hodky šla 4x4 a pak zas abs esp kontrolka a chyba senzoru podélnýho) Elektrikar promeril kabely a vse co slo a zjistil ze do podelnyho senzoru jde 5V ( má jít 12V, je t o ten vetsi pod volantem) a na pc má muj hodnotu v zákl. nastavení -3,503. má mít asi -1,5 +1,5. Tak že na řadu přišla řídící jednotka abs s esp, ze který to vede do senzoru. Koupil jsem na Ebay. a vymenil a uplne to samé. Kontrolka abs a esp obcas sviti, 4x4 nejde, abs taky ne a Esp funguje. Je treba mozno ze by byl v prdeli senzor příčného zrychení? nebo mam takovou smůlu, že jsem koupil stejně rozbitou jednotku abs.
Díky za každé info. :good:
VW Golf IV 4 motion 85KW 2001

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: Podélné zrychlení problém! prosim prosim

Příspěvek od chonsicek »

no tak to je docela zapeklitá situace.. zkus se poptat na dieselpower foru
Polo 1.4TDI

automototechnik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 06.12.2011 01:14
Bydliště: Praha

Re: Podélné zrychlení problém! prosim prosim

Příspěvek od automototechnik »

chonsicek píše:no tak to je docela zapeklitá situace.. zkus se poptat na dieselpower foru
a tohle je celkem zapeklitá odpověď 8O

Uživatelský avatar
Vadoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 372
Registrován: 11.02.2008 20:48
Bydliště: Tábor

Re: Podélné zrychlení

Příspěvek od Vadoho »

určitě to chce vědět jestli ty komponenty co jsi měnil jsou na 100% v poho.Už sem měnil spoustu věcí i nový a byly špatný.

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Podélné zrychlení

Příspěvek od Žížal »

Nemas v haji kabelaz? Staci aby do auta teklo (nebo bylo utopene) a budes mit problem s elektrikou diky prechodovym odporum. Kabelaz pro cidla je myslim tahana po podlaze (je spolecna s cidlama pro bagy).
Golf real car, real fast

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“