VW golf 3 multifunkční ukazatelé

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Ridder
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 15.11.2012 10:56

VW golf 3 multifunkční ukazatelé

Příspěvek od Ridder »

Ahoj,
potřeboval bych poradit ohledně multif. ukazatelů na budíkách. Jak jsem nedávno zjistil tak pomocí držení tlačítka
na (přepínaní mezi "trip" a celkově najetými kilometry) a otáčením klíčku ve správné kombinaci lze nastavit i jiné funkce, které se
budou zobrazovat na místě najetých KM, například otáčky. To samé jde i u ukazatele s hodinamis jinými možnostmi, ale zde
je problém že je k němu potřeba tlačítko, které tam já nemám.

Obrázek

podle obrázku:
Jedná se o tlačítko MFA (B) o kterém vůbec nevím k čemu slouží, ale nemám ho tam, ani (A)
Pokud někdo máte zkušenosti, nebo alespoň víte jakým jiným způsobem dosáhnout výsledku bez tlačítka MFA (B), budu rád
za každou odpověď.


info:
VW GOLF III 1.8i
rok: 1997
kw: 66
(ne plná výbava)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW golf 3 multifunkční ukazatelé

Příspěvek od Bastard »

Tak pokud tam ty tlačítka nemáš, tak asi nemáš MFA... Máš aspoň na budíkách ty popisky kolem displeje, co jsou na té fotce modře???

Ridder
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 15.11.2012 10:56

Re: VW golf 3 multifunkční ukazatelé

Příspěvek od Ridder »

Popisky nemám, už se pomalu začínám smiřovat s tím že to vůbec nepůjde, ale myslel jsem že by nějaký způsob byl.
chtěl jsem to hlavně kvůli tomu že mi nejde ukazatel paliva...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW golf 3 multifunkční ukazatelé

Příspěvek od Bastard »

Tak jestli tam nemáš popisky, tak nemáš budíky s MFA... Jednoduchý jako facka... Stav paliva tam stejně není... Ale pokud tam to MFA chceš, tak stačí koupit budíky a páčku a kabelový svazek, víc najdeš v sekci G3...

Ridder
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 15.11.2012 10:56

Re: VW golf 3 multifunkční ukazatelé

Příspěvek od Ridder »

Díky moc, ale takhle daleko se mi moc nechce... šlo mi hlavně o ten ukazatel paliva, v případě digitálu alespoň o tu průměrnou spotřebu, dnes jsem přidal i téma, ale odstranili mi ho, ačkoliv jsem tady na fóru nenašel řešení se stejným problémem, jen podobný.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“