Jak se dostat do sharana

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Jak se dostat do sharana

Příspěvek od vaha »

Dá se nějak dostat do sharana jinač než cihlou,majitel ztratil dálku a všechny tři zámky jsou KO.Dost mě po včerejšku bolí hlava a pořád mu tady houká alarm

PoMa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karwin

Re: HELP!!!Jak se dostat do sharana

Příspěvek od PoMa »

Pokud si nevíte rady, kontaktujte nějakou místní klíčovou službu (výroba klíčů, servis zámků, FAB servis) - ti mají většinou někoho, kdo otvírá auta a byty na počkání (samozřejmě po identifikaci majitele a za úplatu).

Tokvič
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.11.2012 17:59

Re: HELP!!!Jak se dostat do sharana

Příspěvek od Tokvič »

Dnes jsem přišel na jednoduchý, relativně rychlý a levný způsob, jak odemknout auto bez použití cihly a stačí na to nůž, či jiný ostrý předmět (tedy funguje u mého Sharana 1,9 Tdi, 96). Skleněný trojúhelník mezi předními dveřmi a čelním sklem drží na cca třech kovovejch cvočkách a potom je zasunutej do té těsnící gumy. Nožem jsem odchlípnul gumu, zjistil kde jsou cvočci, odcvaknul a pak už jen tupou hranou nože objel gumu a vysunul sklo. Následně jsem otevřel klikou dveře a bylo to. Okořeněný jsem to měl tím, že jsem to dělal po poledni na nádraží. Demontáž otázka par minut, montáž o malinko náročnější a když budete šikovní, nebude nic poznat. Mě se malinko škubla ta guma :D
Přílohy
_DSC1187.JPG

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: HELP!!!Jak se dostat do sharana

Příspěvek od majrek001 »

Tokvič: to ti asi moc nefungují zámky (režim SAFE - červená dioda na dveřích), když si to otevřel zevnitř klikou? jinak by si tu kliku mohl zevnitř klidně urvat a neotevřeš nic.

vaha: zkusil taky někde dělají klíče, ty jsou vetšinou schopni to otevřít.. ale zámek by měl jsi otevřít klíčem protože to má i mechanickou vazbu a pak zapnout zapalovaní a mělo by to ztichnout
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak se dostat do sharana

Příspěvek od Bastard »

Mě by spíš zajímalo, co to je tam na tom středu palubní desky, nějaká dřevěná tyčka, škrkpásky a větráky z PC, nějaká samodomo klima? :lol:

Uživatelský avatar
trepifajxl
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 04.04.2008 18:15
Bydliště: u Turnova

Re: Jak se dostat do sharana

Příspěvek od trepifajxl »

To bude nezávislý topení kombinovaný s vyhřejvaným předním oknem :good:
Výstavba a rekonstrukce interiérů, od stavebních prací po kompletní vybavení
www.neza-interiery.cz


Montáž, úpravy a repase topení Eberspächer, Webasto. Spuštění příhřevu jako nezávislé topení
603485666

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“