Zatékání do B6

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
moca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.01.2010 19:03

Zatékání do B6

Příspěvek od moca »

Ahoj,mam dotaz. Prestalo mi z niceho nic hrat radio, tak jsem auto odvezl do servisu, kde opravuji radia a elektriku. Radio bylo v poradku a tak se pidili, cim to je. Prisli na to, ze na podlaze pod ridicem se drzi voda, ale nevi jak se tam mohla dostat. Dratky k radiu byly prehnile, takze to je delsi dobou. Nema nekdo podobnou (stejnou) zkusenost? Predem dekuji

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: Zatékání do B6

Příspěvek od MKTech »

Jsou ucpané odtokové kanálky z prostou posilovače brzd a baterie zaplní se to vodou a teče do auta.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

moca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.01.2010 19:03

Re: Zatékání do B6

Příspěvek od moca »

dik snad to bude ono dam to do vw a uvidim

chlup67
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 25.03.2009 17:22
Bydliště: Česká Lípa

Re: Zatékání do B6

Příspěvek od chlup67 »

Já to měl ucpané snak každej měsíc chce to hlídat

Recius
Řidič
Řidič
Příspěvky: 195
Registrován: 05.05.2009 23:17
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatékání do B6

Příspěvek od Recius »

mě tam taky teklo každej rok sem to měl rozdělaný
tak jsem ty gumy co jsou v těch kanálkách vytrhl ven aby byl větší průtok a od té doby klid;)

chlup67 píše:Já to měl ucpané snak každej měsíc chce to hlídat

Uživatelský avatar
VWman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 01.02.2008 23:44

Re: Zatékání do B6

Příspěvek od VWman »

Máš v autě pouze rádio něbo i zesilovač? pod sedačkou řidiče... ? pokud pouze rádio tak voda nemá vliv na jeho funkci, pokud zesilovač tak ti tvůj problém nezapříčinila voda, ale špatně z výroby položené vedení v podlaze a prodře se ti vedení k zesilovači o spojení plechů v karoserii, maj to tam špatně začištěný, už jsem jich pár dělal a vždy stejná příčina... ještě jsem se nesetkal s tím že by voda v obyč audiosoustavě nadělala paseku..

Uživatelský avatar
jymmi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 02.10.2009 21:48
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Zatékání do B6

Příspěvek od jymmi »

mám problém u pasata B6 variant. za řidičem mám vodu a když hodně prší tak dost vody a nemusím jezdit voda tam nateče i když auto stojí. neví někdo co s tím? díky petr

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“