motor 1.9 tdi pd oprava-cena

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
dominik6655
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 01.06.2009 10:48
Bydliště: u Brna

motor 1.9 tdi pd oprava-cena

Příspěvek od dominik6655 »

Ahoj všichni, mám problém s únikem oleje, začalo to odkapáváním přes ventil dekl, momentálně je to už asi 0.5 l na 2-3tis. km,
pod autem v mám v garáži jen pár kapek a ve vodě není, na doporučení známého jsem nalil před výměnou do oleje přípravek na
uvolnění stíracích kroužků který byl po použití okamžitě cítit z výfuku, ale bez většího efektu, diagnoza odborníka na 90% pístní kruhy
No abych šel k věci hlavně se chci zeptat co by stála případná oprava - pístní kruhy, těsnění pod hlavu, ventil. gufera, hlava aspoň tlak, práce made in home, ještě mám otázečku měření tlaku u motoru PD (přes žhaviče?)
za vaše odpovědi, rady, popř. zkušenosti předem díky

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: motor 1.9 tdi pd oprava-cena

Příspěvek od morlog »

kdyz sundas hlavu tak ji musis srovnat to doma tezko udela pak ji nechat otlakovat ale tim padem ji celou odstrojit i vymenit vsechny tesneni gufera a tak ja si nechaval delat hlavu kdyz nepocitam vareni tak me hlava prisla to co jsem napsal 7T ostatni ti nereknu
EDIT: jo a jak mas na o rozvody asi je budes taky menit :D 6T za rozvody INA origo

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: motor 1.9 tdi pd oprava-cena

Příspěvek od VWgolfGT »

me dela kamos srovnani hlavy za 400kc a kdyz ji chci srovnat,natlakovat,zabrousit ventili a dat novy gufera nad ventili tak sem kolem 2000-2500kc maximalne

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: motor 1.9 tdi pd oprava-cena

Příspěvek od MKTech »

No a když to už bude takto rozebráno je na zvážení rozvody a nadzdvihátka. Můj odhad pokud komplet jak jsem psal kole 25-30tis
Někdo může namítat že raději koupit druhý motor. Ale za prvé nevíte co kupujete může být na tom stejně a za druhé více co na motoru máte uděláno a 100tis km na něj nešáhnete mimo oleje.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: motor 1.9 tdi pd oprava-cena

Příspěvek od kmara »

Přesně tak. Já jsem dal 18t bez rozvodů, na těch jsem měl najeto teprve 5tkm.
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“