Rada při koupi Passata

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
djgas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.01.2013 17:31
Bydliště: Královohradecko

Rada při koupi Passata

Příspěvek od djgas »

Zdravím,
potřeboval bych poradit s nákupem vozu od kamaráda, jedná se o VW Passat 1,9Tdi, 96kW,nechipované, r.v.2005.,najeto poctivých 250tis.km,tempomat,navigace+radio VW,vyhřívaná sedadla,climatronic,střešní okno. pravidelný servis, je druhý majitel(koupeno při 180tis.km), předchozí byl jeho obch.partner němec(serviska,apod.).Auto jsem projížděl, v pátek s ním jedu na prověření do servisu kvůli motoru,apod.
Potřebuji poradit, při jízdě se mi zdálo, že jde dost těžce sešlápnout spojka,ale neprokluzuje, necuká při rozjezdu...možná odchází=výměna+setrvák..cca 11tis.
Dále občas zablbne motorem centrálu v zadních dveří.
Trochu vybledlé písmenka v horní řadě na displeji pal,počítače.
Pak nechám prověřit turbo(bude originál) a podvozek.
S majitelem se znám a říkal, že jediné co měnil kromě oleje,rozvodů,destiček,apod.bylo prasklý chladič, alternátor, nová baterie.
Jde mi o to, předpokládám hypoteticky,že jsou původní tlumiče,turbo,spojka, prvky podvozku, pokud je tedy neměnil předchozí majitel do 180tis.km, mám předpokládat, že tyto věci půjdou do kopru....=větší investice?Cena auta pro mě kolem 100tis.

Předem moc děkuji za rady a názory....
VW Multivan T5GP 2,0 biTdi 132kW, DSG, 4 motion

Uživatelský avatar
saax
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 22.03.2008 19:50
Bydliště: Svitavy

Re: Rada při koupi Passata

Příspěvek od saax »

Pokud máš tolik nejistot tak se na to vykašli...
Zkus třeby Andy auta,tam mají akci že když vezmeš auto rok 2010 a mladší třeba na splátky nic nepřeplatíš,pouze cenu auta. Já mám Passata rok 2009 mototr 2,0tdi 6ti kvalt a chrochtám blahem :mrgreen:

http://www.andy-auta.cz/dotovany-uver.html" onclick="window.open(this.href);return false;

djgas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.01.2013 17:31
Bydliště: Královohradecko

Re: Rada při koupi Passata

Příspěvek od djgas »

Díky za radu,ale auto zásadně nekupuji na splátky, spíše mi šlo o názory, tlumiče v těhle kilometrech musí být kaput, turbo při 300km, apod...
saax píše:Pokud máš tolik nejistot tak se na to vykašli...
Zkus třeby Andy auta,tam mají akci že když vezmeš auto rok 2010 a mladší třeba na splátky nic nepřeplatíš,pouze cenu auta. Já mám Passata rok 2009 mototr 2,0tdi 6ti kvalt a chrochtám blahem :mrgreen:

http://www.andy-auta.cz/dotovany-uver.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Multivan T5GP 2,0 biTdi 132kW, DSG, 4 motion

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“