výměna mcd za mfd

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
michael2805
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 10.10.2011 00:53

výměna mcd za mfd

Příspěvek od michael2805 »

V Sharanu 06 mám mcd navigaci. Naskytla se mi možnost koupit mfd...tak jsem tak učinil. Až po vyndání mcd jsem zjistil že konektory vzadu nejsou stejné. Při zapojení mfd a zadání kódu mi to na napíše že nemám správně zapojený SAFE konektor a dál mi to nepustí. Copak s tím mám dělat ? Děkuji
14102011111.jpg
14102011112.jpg

michael2805
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 10.10.2011 00:53

Re: výměna mcd za mfd

Příspěvek od michael2805 »

Problém nabral jiný rozměr...podařilo se mi navigaci zapojit avšak mi to píše že je zablokovaná a přestala mi svítit horní polovina maxi-dotu...díky za jakoukoli radu

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna mcd za mfd

Příspěvek od tornado1 »

záleží jestl je navigace canová nebo nacanová.. jestli je navi canová potřebuješ tmc box canový a hlavně vše správně nakodovat, zapojit signály abs - jinak nebude navigovat..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
bdsMK5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 20.10.2007 16:23
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna mcd za mfd

Příspěvek od bdsMK5 »

tornado1 píše:záleží jestl je navigace canová nebo nacanová.. jestli je navi canová potřebuješ tmc box canový a hlavně vše správně nakodovat, zapojit signály abs - jinak nebude navigovat..
jj, tohle je duvod, proc mam MCD, nebot ta narozdil od MFD umi po CANu zobrazovat rovnou na maxidotu a nemusim mit ten blby TMC box, ktery se tak spatne shani ...
Originální, svěží a hlavně dlouhotrvající vůně do auta!
Více na www.VOŇAVÉAUTO.cz nebo napište soukromou zprávu.


Obrázek

Uživatelský avatar
tomxass
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 01.07.2012 16:55

Re: výměna mcd za mfd

Příspěvek od tomxass »

Takisto som menil MCD za MFD a po zapojeni vsetko fungovalo, no po vlozeni najnovsich map a vypnuti radia nesvieti lava polovica radia (myslim cervene podsvietenie tlacidiel), displej a prave tlacidla svietia. Nenapada vas nic ? Poistka je OK. Takisto nefunguje tlacitko 3, stlacim a nic sa nedeje. Dakujem.
Passat B8 2.0 TDI DFGA 2018 7°DSG Highline

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“