zeby Hall?

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
El_satanV8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 28.03.2011 10:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

zeby Hall?

Příspěvek od El_satanV8 »

zdravim, pred par dny jsem menil rozvody na seatu Toledo1L, a pak taky mimojine viko a palec rozdelovace. kdyz jsem to poskladal, tak se mi zda, ze to jede jakoby malinko hur... ale to si nejsem jisty, mozna je to jenom psychosomaticky problem nicmene, co jiste je, ze mam mezi 2000 a 3000 znatelnou vykonovou diru, a ze se mi posunul omezovac. tak jak byl na 1.6 74kw motoru AFT na sesti tisicich, tak ted je na peti. zadne kuckani, nebo tak, proste opravdu omezovac. a dneska mi diagnostika napsala prerusovany nebo chybny signal Hall snimace. pravdepodobne to bude ono, co? je tam jeste nejaky jiny hall, nez ten na rozdelovaci? pripadne, napsala by to diagnostika jinak, kdyby to byl snimac otaceni kliky? neeeeeebo popripade, sice jsem si celkem jisty ze mam rozvody spravne, ale jak mam skontrolovat, jestli je dobre nastaveny nahon rozdelovace? na remenici je tecka, ale na nic mi neukazuje, k nicemu nesedi. uz jsem se ptal na Seat foru ale tam akorat ticho po pesine... ptam se, at treba nemenim ten halluv snimac za 1500 zbytecne.
Sex, gasoline and rockNroll!

Call me CaddyDaddy...

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: zeby Hall?

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Na AFT by měly sedět obrázky na 1,8
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=2628697#p2628697" onclick="window.open(this.href);return false;
Na rozdělovači je důlek ,ke kterýmu musí sedět palec
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“