zapojení antény

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
maramaraman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.03.2013 17:16

zapojení antény

Příspěvek od maramaraman »

Dobrý den, měl bych na Vás dotaz, potřeboval bych poradit s problémem, který bych potřeboval vyřešit, já mám Volkswagen Passat combi 2003 s autoradiem s navigací MFA, kde se mi poškodila anténa, tak jsem musel koupit novou. Koupil jsem si shark anténu s konektorama : 2x FAKRA (samec) na aukru, barva konektorů je vínová a bílá. V autě na zapojení antény jsou konektory : 1x RAKU (samice) a 1x RAST. Potřeboval bych pomoct s výběrem adaptéru nebo nějakou alternativu, která by fungovala. Poradil by mi někdo? Předem moc děkuji Marek

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení antény

Příspěvek od tornado1 »

to co jsi koupil je anténa na webasto a GSM! není tam gps anténa!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

maramaraman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.03.2013 17:16

Re: zapojení antény

Příspěvek od maramaraman »

Děkuji za radu, jakou bys mi doporučil koupit aby fungovala? chtěl bych ploutev shark.

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení antény

Příspěvek od pohodarkajik »

bejt tebou, tak si sezenu antenu z yetiho/octavie a pod. a ta ma v ploutvicce i prijem FM, musi tedy mit anteni prut, na passata sedi v pohode, sam ji tam mam, jinak plati ze cervenej konektor - GSM, modrej konektor - GPS, zluty - webasto, cerny - TV, bily - FM, ja kdyz ji prehazoval (kvuli do na Webasto) tak jsem ji jednoduse rozdelal, z puvodni anteny odpajel dratek a napajel ho do novy anteny a maka to v pohode

maramaraman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.03.2013 17:16

Re: zapojení antény

Příspěvek od maramaraman »

a jak bys to udělal s toudle myslíš že by to fungovalo kdybych rozdělal ploutev a odpájel vínový konektor a napájel drátek z původní aby makal tak by to snad bylo ok? a jak si vyřešil redukci na konektory?

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“