Dovoz GIV z Německa

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz GIV z Německa

Příspěvek od VWgolfGT »

Painkiller píše:Pověz víc! Kolik jste usmlouvali?

A honem založ vlákno ;-)

neusmlouvali sme temer nic cena byla pevna nechtel polevit tak aspon sme uhadali ze za ty penize to puvidne melo byt na plechach se zimakama tak sme ho ukecali a nechal na tom elektrony s tyden staryma letnakama
klasickej turek nechtel polevit ale co auto vypada k svetu trosku se poladi a bude slouzit

Uživatelský avatar
Painkiller
Člen klubu
Příspěvky: 861
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Dovoz GIV z Německa

Příspěvek od Painkiller »

No, tak vida-aspon obuti a hliniky, to neni malo... 8-)

peta-cb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 10.03.2009 13:19
Bydliště: Č.budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz GIV z Německa

Příspěvek od peta-cb »

No právě :) a originál generation 16". A copak byste ještě rádi věděli? :-) Získal jsem šikovného a ochotného mechanika, cesta byla parádní, v Německu nikde žádná díra. Zítra půjde autí na čištění interiéru, dám mu rádio z původního Golfíka, neb absence CD a USB v Betě chybí. Dál dostane nový olej, filtry atd... :)
Golf IV 1,9TDI Generation ALH

Uživatelský avatar
zanzara2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.04.2013 20:20
Bydliště: Plzeň

Re: Dovoz GIV z Německa

Příspěvek od zanzara2 »

Rád bych také se podělil o své zkušeností z nákupem v Německu. Jezdím tam pro svá auto už pár let a to neumím německy!!! a vždy se nějak domluvím. Umím se domluvit anglicky, rusky a trochu italsky. Nakupují pouze od soukromníků, co auta vlastní léta.

Hotovost s sebou vetšinou nevozím. Mám limit na platební kartě 100tís. Kč. Pouze v menších městech bývá nečekaný problém s výdejem peněz z bankomatů - max. výběr 500eur a v menších bankovkách. V Aaleně jsem přišel pro auto s pytlem peněz :laugh:

Docela mě překvapují rozdílné ceny převozních znáček v různých regionech. Grassau 101eur, Heisbronn 120 a před týdnem Hannover 60eur, včetně pojištění.
VW Bora 2.3i 110kW LPG: Obrázek

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz GIV z Německa

Příspěvek od VWgolfGT »

zanzara2 píše:Rád bych také se podělil o své zkušeností z nákupem v Německu. Jezdím tam pro svá auto už pár let a to neumím německy!!! a vždy se nějak domluvím. Umím se domluvit anglicky, rusky a trochu italsky. Nakupují pouze od soukromníků, co auta vlastní léta.

Hotovost s sebou vetšinou nevozím. Mám limit na platební kartě 100tís. Kč. Pouze v menších městech bývá nečekaný problém s výdejem peněz z bankomatů - max. výběr 500eur a v menších bankovkách. V Aaleně jsem přišel pro auto s pytlem peněz :laugh:

Docela mě překvapují rozdílné ceny převozních znáček v různých regionech. Grassau 101eur, Heisbronn 120 a před týdnem Hannover 60eur, včetně pojištění.

stuttgart 130 ecek :roll:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“