VW Passat B6 Handsfree, RNS 300

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Jurdaman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.12.2012 22:58

VW Passat B6 Handsfree, RNS 300

Příspěvek od Jurdaman »

Zdravím Vás,

jsem čerstvým majitelem, Pašáka B6 r.v.2005 a potřebuji prosím poradit.

1.) Mám integrovaný orig. systém Handsfree VW a snažil jsem se dle příručky spárovat 2 typy telefonů ale ani v jednom případě jsem nebyl úspěšný. Zkoušel jsem obě cesty tzn. vyhledat systémem VW a naopak vyhledat přes mob.telefon. Vše jsem prováděl přes multifunkční volant a ani kulový, takže pokud máte nějaké zkušenosti budu Vám velmi vděčný.

2.) Navigace RNS 300 bez CD, tak jsem stáhl z netu a zítra vyzkouším. Radio funguje ale napadlo mě jestli není třeba to handsfree nějak zavíslé na radiu respektivě na tom CD ... ?

3.) Parkovací senzory přední i zadní jsou nefunkční, pokaždé když zařadím zpátečku ozve se dlouhý tón, takže zřejmě nějaký špatný senzor a přední nereagují vůbec :?

Předem děkuji za jakoukoliv radu s pozdravem Jurdaman :roll:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat B6 Handsfree, RNS 300

Příspěvek od tornado1 »

Handsfree - číslo jednotky pod sedačkou? rns300 navigační CD - nelze stáhnout z netu a nepůjde ti to!!! parkovací senzory - jedině diagnostika!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Jurdaman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.12.2012 22:58

Re: VW Passat B6 Handsfree, RNS 300

Příspěvek od Jurdaman »

Tak co se týče toho Handsfree, zkoušeli jsme připojit Nokii a samozřejmě připojení bylo úspěšné, tak nevím kde soudruzi z NDR udělali chybu a nebo jestli preferovali pouze Nokii, protože jsme zkoušeli zn. HTC, SonyEr., Samsung a ani jeden typ se nespároval. No uvidím, zkusím se obrátit přímo na autorizovaný servis, zda-li existuje nějaký firmware :negative:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat B6 Handsfree, RNS 300

Příspěvek od tornado1 »

firmware nexistuje, máš tam jednotku která podporuje pouze režim vzdálené sim!

telefony které fungují vždy:

http://de.wikipedia.org/wiki/SIM-Access ... C3.BCtzung" onclick="window.open(this.href);return false;

telefony s anroidem které fungují po nahrání aplikace:

http://www.android-rsap.com/compatibility.html" onclick="window.open(this.href);return false;

iphone:

http://www.jens-david-consulting.com/en ... pserver-en" onclick="window.open(this.href);return false;
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Jurdaman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.12.2012 22:58

Re: VW Passat B6 Handsfree

Příspěvek od Jurdaman »

Pěkný den přeji,

tak zkoušel jsem na HTC Desire C stáhnout aplikaci RSAP, ale bohužél to nekomunikuje. Ale napadla mě ještě jedna možnost jak by se dal problém vyřešit. Přímo v loketní opěrce je pouzdro na nějaký typ telefonu, dokonce i s možností dobíjení, ale ani v manuálu jsem se nedopátral o jaký typ telefonu se jedná, zřejmě to bude nějaký typ Nokie ale to je pouze má domněnka.
Takže dotaz zní jestli náhodou nevíte, jaký typ telefonu pasuje do loketní opěrky Passatu B6 (2006)

Předem mnohokrát děkuji za jakoukoliv pomoc.

S pozdravem

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Passat B6 Handsfree, RNS 300

Příspěvek od tornado1 »

existují redukce pro jednotlivé telefony, ale pro tvůj telefon se určitě nedělá.. nejlepší řešení je vyměnit jednotku
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“