Kdo mi pomůže dát do kupy Passata B5 AFN? Ostravsko, Havířov

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Ada_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 30.10.2010 15:05

Kdo mi pomůže dát do kupy Passata B5 AFN? Ostravsko, Havířov

Příspěvek od Ada_CZ »

Ahoj,
zkouším takto najít někoho, kdo by mi pomohl s diagnostikou vad a návrhem řešení, ideálně i možnosti opravy několika problémů, kterými trpí můj povoz.. Nemám dobré zkušenosti se servisy a sám to nějak nestíhám, na některé opravy zkrátka nemám zázemí... Pomohla by mi konzultace/prohlídka někým, kdo do AFN vidí... a ideálně je schopen servisu, popřípadě dobrého doporučení..

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Kdo mi pomůže dát do kupy Passata B5 AFN? Ostravsko, Havířov

Příspěvek od 11mAjA11 »

Bylo by dobré napsat o jaké závady se jedná, alespoň nastínit co se děje..

Na Ostravě je VwCharlie - klubák, a nebo autoservis Bohdan Chovanec - nejlepší člověk kterého znám, mnohaleté zkušenosti se servisováním a power performance..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Ada_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 30.10.2010 15:05

Re: Kdo mi pomůže dát do kupy Passata B5 AFN? Ostravsko, Havířov

Příspěvek od Ada_CZ »

Díky za rady, zkusím eventuálně kontaktovat.

Co se týče servisních úkonů:
urgentní je chl. kapalina, ztrácí se značně, asi 0,5l na 100...
Do oleje nejde - nemění se hladina, není šlem na víčku. Vsázel bych na těsnění pod hlavou a tlakování, protože po jízde bývá vlhký ventil na spod expanzky.. Ale hadice jsem nikdy tvrdé jak kámen nenachytal...
Každopádně z expanzky se zakouří, i když není motor zdaleka v provozní teplotě... Ještě zkusím dát petku pod ten ventil, jestli voda skutečně utíká pouze tudy.

Dále bych potřeboval pořešit spojku, ideálně repas lamely.

Co se týče prosby na okouknutí majitelem podobného auta, zkrátka VAG je sice bez chyb, předvstřik OK, ale řekl bych, že motor nejede jak má ve spodních otáčkách, v některých režimech mi motor nepřipadá libozvučný, ale nemám s čím srovnat... Pokud by např. svedl "natočit" log, bylo by to super.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“