Intercooler kit (1.8T AGU) - hadice na trubce od Turba - zapojení.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Emailer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 04.01.2011 19:11

Intercooler kit (1.8T AGU) - hadice na trubce od Turba - zapojení.

Příspěvek od Emailer »

Zdravím všechny.
Objednal jsem IC kit (http://www.highperformanceparts.cz/inte ... -9804.4132" onclick="window.open(this.href);return false;), ale bohužel během demontáže a montáže nového jsem narazil na problém s jednou hadicí na trubce od turba ke starému IC.
Na staré trubce je Blow off a hadička napojena k sání (viz. foto). Na novém IC kitu výstup na tuhle hadici není, takže bohužel nevím, kam přesně tuhle hadičku zapojit, případně jestli jí zaslepit.
Děkuji za každou radu :yahoo: .
Přílohy
t86785.jpg

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Intercooler kit (1.8T AGU) - hadice na trubce od Turba - zapojení.

Příspěvek od Tomikcek »

Zkoušel jsi jim volat ? Když tam píšou že je to přímo na tenhle motor tak to musí být nějak vyřešeno
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Emailer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 04.01.2011 19:11

Re: Intercooler kit (1.8T AGU) - hadice na trubce od Turba - zapojení.

Příspěvek od Emailer »

Ano, zkoušel.
Dokonce jsem tenhle kit montoval s kamarádem na jeho Golfa, takže jsem ten KIT držel v ruce dva dny zpátky, ale on má jiné turbo s externím wastegatem, takže to má propojené na tom Tčku kde ta hadice vede z jednoho vývodu do druhého, ale nevím, jestli je to dobré...
Jediný výstup tam je na Blow Off.
Napadlo mě ještě použít "přechodku" s výstupem viz. foto, ale je otázka, jaký to vydrží tlak...
Přílohy
elasticky-lapac-prumer-67-6-a-77-5-mm-cerveny-modry-cerny-original.jpg

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“