Mitsubishi Space Wagon 4x4 Spojka

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Zamčeno
Luk!n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 08.08.2011 20:50
Bydliště: Orlová

Mitsubishi Space Wagon 4x4 Spojka

Příspěvek od Luk!n »

Ahojte,mám dotaz ... co to obnáší na Mitsubishi Space Wagon 1.8 4WD kilowaty nevím..
Vyměnit spojku... dívaly jsme se na to,a je tam dost málo místa na vyndání převodovky když bychom doboku jí vytahoval,tak se nám to opře o náparvnici nebo nás napadlo odmontovat tu ''přidanou'' část která je propojena s kardánem je to sešrubovaný takže když bychom odmontovaly tu část která přečnívá tak vytahnem převodovku klasicky bokem a je to... ale máme odbavy když to povolíme,aby netekl pak po složení olej... dále aby se tam něco nerozletělo,nějaká pružinka nebo něco jinýho.. kdo ví co je vevnitř za soukolí nebo co.. a nebo do toho radši nedlubat,a shodit to dolů celé i s motorem.. a nazemi rozpůlit vyměnit spojku,a smontovat zpět...
Jestli to už někdo dělal.. nebo ví co to obnáší .. čeká nás to v úterý,nebo ve středu... příští týden.

Sand někdo napíše protože by nás to zajímalo jak se to vyndává....
Dělaly jsme spojku na Kia Sportage,novší už nevím rok.. a taky 4x4 a muselo se to celé s motorem vymontovat,nazemi rozpůlit,vyměnit,namontovat zpět.. a potom jsme se dozvěděly že to ten ocas rozstřelil do stromu a totálka ... tolik nervů to bylo .. no něco neskutečnýho...

Díky za odpověďi.

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Mitsubishi Space Wagon 4x4 Spojka

Příspěvek od Martin. D »

Promin ale tohle není Mitsubishi forum.... Koncern pochopím ale tohle fakt ne!

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Mitsubishi Space Wagon 4x4 Spojka

Příspěvek od Mára_VR6 »

:fool: :fool:
Někdy tomu fakt nerozumím :sorry:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“