Novy štitek vin

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
bafis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Varnsdorf

Novy štitek vin

Příspěvek od bafis »

Ahoj mam problem, Potreboval bych novej ten samolepici stitek co je nalepenej na pravem klobouku. Resil to nekdo, umi nekdo ?? Nechce se mi cpat VW 3000 kč za blbou samolepku, ale zas taky nechci auto zneduveryhodnit kvuli takovy kravine. Nejaky napad ??

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Novy štitek vin

Příspěvek od vtuni »

podle mých posledních .(přiznávám že už pár let starých) info ..už IVG náhradní štítky vůbec nezajišťuje... :!:
takový nekonečný kolečko... odbor dopravy tě odkáže na IVG a IVG na odbor dopravy.... :laugh:

ve finále to zkončí tak, že si štítek necháš udělat v reklamce jako samolepku... a na magistrátu si po předložení dokladů necháš dopsat větu "identifikační štítky vozidla vyrobeny náhradní technologií" ...

bohužel velký TP s sebou nikam nevozíš... a vysvětluj na slovinských hranicích panu Tepušovi že to máš zapsáno....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
bafis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Varnsdorf

Re: Novy štitek vin

Příspěvek od bafis »

Jeden mechanik mi rekl, ze by mi to meli udelat u nas ve vw, ale at si zajedu do nemecka do vw (mam to stejne daleko) ze to cesi delaj stejne pres ne a jen si prihazujou provizi. Udajne bych mel v nemecku za to dat kolem 100 euro. Spis mi jde o to abych usetril, coz znamena jit cestou kterou tu pises, coz je nahradni technologie. Auto budu prodavat, tak se bojim aby kvuli tomu potom nebyl problem treba pri evidencce, samozrejme nafotim duvod vymeny, abych mel nejakej jakoby dukaz v pripade problemu. Zaroven se ale bojim ze se mi usetrenych par tisic muze vymstit v tom, ze mi nejakej rejpal udela z auta nejakou čorku, preci jenom je to koncern, ikdyz 15 let starej. Na druhou stranu si nepamatuju ze by mi nekdo nekde na ulici, nebo na hranicich nekdy koukal na vin a vubec pod kapotu a to jsem casto v nemecku polsku slovensku.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“