Porsche České Budějovice -> Oprava po D.N.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Barešák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 23.06.2013 21:06
Bydliště: Pacov

Porsche České Budějovice -> Oprava po D.N.

Příspěvek od Barešák »

Zdravím klubáci,
Chtěl bych se s vámi podělit o své zkušenosti a zároveň poprosit o radu.
Začátkem října tohoto roku jedna slečna nedobrzdila na kruhový objezd a trochu do mě strčila, papírování nechci nikoho zatěžovat to proběhlo v pořádku ale chci se dostat k věci. Pašíka jsem vzhledem k tomu, že je na prodej dal do autorizovaného smluvního servisu Kooperativy a to do Porsche České Budějovice.Dneska jsem ho po dlouhých 14ti dnech vyzvedával. Pojišťovna vše uhradila v plné výši, žádný problém.

Nyní popíšu průběh opravy: Pašíka jsem ve čtvrtek v 7:30 předával do servisu a dostal jsem náhradní vozidlo (na které mám po dobu opravy nárok), týden na to byl passat opraven a náhradní vozidlo jsem musel vrátit, k mému úžasu mi ale odmítly mého passata vydat dokud pojišťovna nepošle krycí dopis (samozřejmě k tomu asi 3689 telefonátů na pojišťovnu) takže jsem zůstal bez auta a vztekat jsem se mohl jak jsem chtěl.
Dnes 14 dní od předání auta do opravy jsem auto přebíral zpět, společně s opravou měly i tepovat interiér a překvapilo mě že když auto bylo připravo k předání již před týdnem že to tepovali až včera a dneska jsem měl ještě mokré sedačky ale dostal jsem aspon pod sebe igelit ale to neřeším, zpet k opravě. Z dálky na první pohled krása, bylo bouráno na zadek takže měnily nárazník, příčku, parkovací senzory a vrata. Ale po příchodu blíž jsem si všiml že nárazník je o dost tmavší než zbytek auta a hned jsem to říkal servispánovy a sdělil mi že to vyzraje a nebude tam rozdíl (pár zkušeností už s lakováním mám a to nevyzraje) ale auto již fakt nutně potřebuji tak jsem to převzal a jel domu, doma jsem zjistil že parkovací senzory stále nefungují a po zaktivování hlásají chybu.
Takže se vás tímto ptám co mám niní dělat, můžu vyreklamovat špatný odstín nárazníku? Senzory neřeším na ty dávají záruku.
2,0Tdi 103kW, Bussines class

Uživatelský avatar
Barešák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 23.06.2013 21:06
Bydliště: Pacov

Re: Porsche České Budějovice -> Oprava po D.N.

Příspěvek od Barešák »

Díky za rady :)
2,0Tdi 103kW, Bussines class

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Porsche České Budějovice -> Oprava po D.N.

Příspěvek od Jarda S. »

červenou barvu nikdy netrefíš
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Porsche České Budějovice -> Oprava po D.N.

Příspěvek od yessmen »

To je na dlouhou diskuzi.. dej aspoň fotky jak to vypadá.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Porsche České Budějovice -> Oprava po D.N.

Příspěvek od 11mAjA11 »

Hlavně už je auto přebráno z opravy..

Kamarádovi stříkali OI na 4x než se trefili a ze zástřiku z. blatníku byl nakonec nalakovaný celý bok, bych je zabil ( jiný servis ZNAČKOVÝ )..

Nicméně nikdy to auto nepřebral,nic nepodepsal, i když ho potřeboval, páč pak už by se ničeho nedovolal..

Teď to bude dost problém něco uhádat, senzory vůbec a barvu stěží..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Barešák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 23.06.2013 21:06
Bydliště: Pacov

Re: Porsche České Budějovice -> Oprava po D.N.

Příspěvek od Barešák »

Senzory uznaly, ale u barvy mi řekly že je dle VIN, a tím rozhovor o barvě končil. Podruhé bych tu chybu že to přeberu neudělal. Nezbývá než doufat že se najde zase pilotka co kouká do kabelky místo na cestu a pak už si barvu ohlídám. Jinak fotky přidám až to umyju, jak je venku tenhle marast tak už ani neni moc poznat barva.
2,0Tdi 103kW, Bussines class

Uživatelský avatar
Barešák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 23.06.2013 21:06
Bydliště: Pacov

Re: Porsche České Budějovice -> Oprava po D.N.

Příspěvek od Barešák »

021220131130.jpg
Tak tady je jedna rychlá fotka, neni moc kvalitní mám starej mobil ale myslím že ten rozdíl je tam dobře vidět :)
2,0Tdi 103kW, Bussines class

Uživatelský avatar
smug
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 17.03.2010 20:25
Bydliště: pardubicko

Re: Porsche České Budějovice -> Oprava po D.N.

Příspěvek od smug »

No tak to se ku*va netrefili teda.pošli kod barvy mrknu se kolik ma pododstinu jen pro zajimavost.

Uživatelský avatar
Barešák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 23.06.2013 21:06
Bydliště: Pacov

Re: Porsche České Budějovice -> Oprava po D.N.

Příspěvek od Barešák »

Tak kód je LY3D :) jsem zvědav. Jakože lakýrníci tý fušeřině daly třešničku, protože mám pocit že tahle má 4 pod odstíny a v dnešní době určování odstínu laserem se za těch 38 000 co to stálo někdo pěkně nacpal kapsu a na auto daly odstín co jim zbyl.
2,0Tdi 103kW, Bussines class

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“