Rada Passat 1.9 96kw 4*4 svítí výstraha trojihelník a emise do dílny

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
nixon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 22.01.2012 22:00
Bydliště: Vyškov

Rada Passat 1.9 96kw 4*4 svítí výstraha trojihelník a emise do dílny

Příspěvek od nixon »

Zhruba po 20 km jízdy mne občas "proklouzla kola" a to jsem jel poloviční plyn na 5 2500 otáček... jen jen pocukalo... cca po 3 km po rozjezdu na kruháču se rozscítila kontrolka (trjuhelník s vykřičníkem kolem šipka) prokluzovalo to stále zastavil jsem vypl motor zapl a vše v pořádku ujel jsem cca 3 km a zase jemné cukání zase jsem zastavil a cca 25 minut nechal vyplej motor...
Pote jsem jel 80 km po vesnicích atd a jen proklouzlo zase při mírnem přidání plynu při 2000 otáčkách na 6...
Zastavil jsem po vychladnutí jsem jel 80 km zpěp jel jsem po dálnici většinu cesty a na konci jak jsem se rozjížděl na křižovatkách to zase začalo zhruba u dvojky a navíc k tomu diagnostika motoru emise do dílny.....
Pote jsem ujel cca 70 km dával jsem na plnej plyn do červeneho a nic jen občas zase kolem 2000 až 2500 otáček proklouzlo.....
Emise do dílny hlásej stále...

Jen tak jsem se koukl na motor a kolem egr JE DOST VYTEČENÉH OLEJE .......

Jen co by to mohlo bejt a kolik si mám nachystat... auto má myslím i ASR ESP

JESTLI SE NA TO NĚKDO CHCE KOUKNOUT V BRNĚ A MÁ ČAS ZA SLUŠNÉ PENÍZE AT NAPÍŠE

Díky Roman

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada Passat 1.9 96kw 4*4 svítí výstraha trojihelník a emise do dílny

Příspěvek od M@rty »

Špinavé čidla abs, ,špatná jednotka.egr muže byt ucpanej,špatně těsnit.Takže rozdělat a vyčistit. To samy čidla abs.ale samo že vag ten napoví kde je chyba.

Odesláno z chyťil jsem syfl,tak bacha:D
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“