Turbo na 2.0 16V ???

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

jinac mrkni na ... http://www.snstuning.com/" target="_blank jsou tam aspon fotky plus vykonova krivka na motor ABA s turbem

Andre
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andre »

JP píše:Hodys : Sorry ale nemám prachy na to koupít motor z RSa a kdybych měl koupím rovnou TTčko
LeeBa : Thanx asi mu napíšu :-)
Jo a jinak je to motor 9A
Jak už tady bylo napsáno... to, co plánuješ, určitě nevyjde levněji než komplet motor 1,8T. Pokud teda chceš aby to rozumně jelo, rozumně žralo, a mělo to nějakou životnost.

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

LeeBa píše:
Majsha píše: Co rejpes porad ? Ty ses nechytrejsi ze vsech asi...
ja nerejpu ... jen navazuju na to co si nedavno psal... ze jsme vsichni blbci,nerozumime tomu a nerozumime srande 8)
a ty mas navic doma spoustu materialu i s obrazkama a detailnima popiskama a navic presnej detailni rozpis soucastek co primo pouziva VW ne ?..tim padem ........ :idea:
To bylo mysleno s nadsazkou pri porovnani debat tady a co jsem cetl na AM. forech...

A ze mam doma spoustu materialu neznamena ze jsem nejchytrejsi, ale ze jsem si to JENOM nekde obstaral...

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

To leeba:Libi bud v kulidu von jen keca a nic stoho když jsem mu řekl at my to vypalí na cd ty jeho fotky s tema strašne moc udajama tak se semnou radči přestal bavit a kdybych mu neřekl o G6016v já tak ani neví že neco takovýho je :D :D

Jinak ten motor ještě tedka staví gio :wink:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

smyk píše:To leeba:Libi bud v kulidu von jen keca a nic stoho když jsem mu řekl at my to vypalí na cd ty jeho fotky s tema strašne moc udajama tak se semnou radči přestal bavit a kdybych mu neřekl o G6016v já tak ani neví že neco takovýho je :D :D

Jinak ten motor ještě tedka staví gio :wink:
Od nekoho kdo dokazal 3x za rok nabourat auto to sedi. U me je prace na aute aspon videt. Ty delas jen nahradni dily... Jinak jsi doted dokazal akorat nekde pomlouvat me a myho Golfa. Si myslis ze mi to Ti tvoji kamaradi nereknou nebo co ?
A nasral jsem se kvuli te tve slavne scene at si to necham. Si myslis co ? Ze kdyz jsem si to jeste ani nestacil poradne prohlidnout a Ty vyblijes jen: tak mi to hned vypal ze asi budu celej nadsenej Ti neco palit ?
Az to budu mit v kupe pujde to sem pro vsecky a Ty si pockas stejne jako ostatni. Ja vim ze Ty jsi znalec Golfu co je studuje uz celej zivot jak jsi rikal... ale mas smulu.
Ale ze se Ti za zadama smeje cela fabrika to asi nevis :wink:

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

no myslim Majsho ze kolem sebe moc kopes... nechapu proc sem tahas kdo se komu smeje za zady i kdyz neverim ze to je vubec pravda bo jen odvracis utok

to smyk .. jo Gio stavi 8)

Uživatelský avatar
Gio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gio »

LeeBa píše:no myslim Majsho ze kolem sebe moc kopes... nechapu proc sem tahas kdo se komu smeje za zady i kdyz neverim ze to je vubec pravda bo jen odvracis utok

to smyk .. jo Gio stavi 8)
A Leeba s staví s Giem :D

Uživatelský avatar
Gio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gio »

Příští týden bude hlava po repasi, jsou tam ostrý vačky, teď se vložkuje blok pro RS2 písty a ojnice, klika je taky upravená...Snad to do léta bude vrčet! :D

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

Gio spis stehuje nez stavi ... :lol: :lol: Smyku trosku ho popozen .. clovek chce skladat motor a on si hraje s maltou

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

LeeBa píše:no myslim Majsho ze kolem sebe moc kopes... nechapu proc sem tahas kdo se komu smeje za zady i kdyz neverim ze to je vubec pravda bo jen odvracis utok

to smyk .. jo Gio stavi 8)
Nehodlam tu na Smyka nijak utocit, je mi uplne fuk. Ale co jsem slysel od lidi, tak smyk nedela skoro nic jinyho nez pomlouva...

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“