Jak na demontáž plastů pod volantem GIV

Všechny modely.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Biblbrox
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kněžpole
Kontaktovat uživatele:

Jak na demontáž plastů pod volantem GIV

Příspěvek od Biblbrox »

Rád bych se zeptal, jak demontovat ten dvoudílný plast pod volantem na Golfu IV (spodní část palubky). Potřebuju se dostat k čidlu příčného zrychlení (ESP) a když povolím ty tři šroubky na spodní hraně a ten schovaný pod vypínačem světel, tak to furt drží a nechci to nějak znásilňovat .
Dík za rady. :)
Naposledy upravil(a) Biblbrox dne 04.04.2006 08:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

Napiš to do sekce Giv/Bora nebo přímo klubákovi s nikem Milan_ST...u mně to rozebral cobydup jako lego :wink:

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Jak na demontáž plastů pod volantem GIV

Příspěvek od travel242fx »

Biblbrox píše:Rád bych se zeptal, jak demontovat ten dvoudílný plast pod volantem na Golfu IV. Potřebuju se dostat k čidlu příčného zrychlení (ESP) a když povolím ty tři šroubky na spodní hraně a ten schovaný pod vypínačem světel, tak to furt drží a nechci to nějak znásilňovat .
Dík za rady. :)
spredu su este dva srobiky otoc volant najprv o 90 stupnov do prava povol a potom do lava zase povol srobik a mas to dole .dufam ze som to dobre pochopil

Uživatelský avatar
Biblbrox
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kněžpole
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na demontáž plastů pod volantem GIV

Příspěvek od Biblbrox »

travel242fx píše:
Biblbrox píše:Rád bych se zeptal, jak demontovat ten dvoudílný plast pod volantem na Golfu IV. Potřebuju se dostat k čidlu příčného zrychlení (ESP) a když povolím ty tři šroubky na spodní hraně a ten schovaný pod vypínačem světel, tak to furt drží a nechci to nějak znásilňovat .
Dík za rady. :)
spredu su este dva srobiky otoc volant najprv o 90 stupnov do prava povol a potom do lava zase povol srobik a mas to dole .dufam ze som to dobre pochopil
Omlouvám se. Já jsem to blbě popsal. Jedná se mi o spodní část palubky. Dík :wink:

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

když povoliš ty tři šrobky tak sidaš boční plast kde jsou pojistky a pak už jenot zatáhneš to uvidíš až sundáš ten bční plast

Uživatelský avatar
Biblbrox
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kněžpole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Biblbrox »

Dík za radu. Jak jsem sundal ten boční rámeček kolem pojistek, tak to šlo jako po másle a čidlo ESP je venku. :D Teď jen sehnat to čidlo a namontovat zpět.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

Biblbrox píše:Dík za radu. Jak jsem sundal ten boční rámeček kolem pojistek, tak to šlo jako po másle a čidlo ESP je venku. :D Teď jen sehnat to čidlo a namontovat zpět.

:wink:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

KADEL píše:když povoliš ty tři šrobky tak sidaš boční plast kde jsou pojistky a pak už jenot zatáhneš to uvidíš až sundáš ten bční plast
to moc dobře víš když si to nedávno sdělával co??
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

jj a ješte jsem to nedal dohromady u mě :D

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“