Passat B4 - rázy ve volantu

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
michalzchocne
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.01.2010 15:58

Passat B4 - rázy ve volantu

Příspěvek od michalzchocne »

Zdravim, jsem začátečník a moc tomu nerozumím, ale pri řízení se ozývá vrzání a jsou cítit rázy ve volantu. Mužete mi někdo poradit c oje špatně? děkuji

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B4 - rázy ve volantu

Příspěvek od Tomášek »

michalzchocne píše:Zdravim, jsem začátečník a moc tomu nerozumím, ale pri řízení se ozývá vrzání a jsou cítit rázy ve volantu. Mužete mi někdo poradit c oje špatně? děkuji
jak pri rizeni? jako kdyz jedes rovne nebo kdyz tocis volantem? jen tak namatkove - kola,horni ulozeni,klouby, čepy, silentbloky:D a jaky je to auto?

michalzchocne
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.01.2010 15:58

Re: Passat B4 - rázy ve volantu

Příspěvek od michalzchocne »

Tomášek píše:
michalzchocne píše:Zdravim, jsem začátečník a moc tomu nerozumím, ale pri řízení se ozývá vrzání a jsou cítit rázy ve volantu. Mužete mi někdo poradit c oje špatně? děkuji
jak pri rizeni? jako kdyz jedes rovne nebo kdyz tocis volantem? jen tak namatkove - kola,horni ulozeni,klouby, čepy, silentbloky:D a jaky je to auto?
Při točení volantem.. kdyz je rejd nevetsi tak razy jsou nejsilnejsi a vrzani taky.. jinak je to passat b4 variant 95.rok

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B4 - rázy ve volantu

Příspěvek od Tomášek »

jo sorry to auto sem prehlidl :D jinak bych to tipoval na horni ulozeni nebo klouby homokinetickej.. ale nejsem profik :)

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B4 - rázy ve volantu

Příspěvek od Keflek »

clovece,tam je hromada dilu,ktery to muzou delat...dela to pod plynem,nebo i bez plynu ? Kdyz prejedes nejakou nerovnost ?
Pokud tomu nerozumis,tak to auto dej nekomu kdo o tom neco vi a at ti zkontroluje napravu...takhle se v tomhle pripade fakt tezko radi...
Touran 2.0 TDi

Uživatelský avatar
Aladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 16.11.2007 19:49
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B4 - rázy ve volantu

Příspěvek od Aladin »

je to už docela staré téma... ale zeptám se, vyřešilo se to nějak? Řeším teď to stejné na Passatu B5... když točím volantem, ozývají se zvuky (pouza však uvnitř auta, venku nejde slyšet nic), přijde mi to jako z volantové tyče. Servisák to měl oddeklované a říkal, že mu spíše přijde, jako by to vycházelo z hřebenu (i při nenastartovaném motoru)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“