Rádio a MP3 player

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
david007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Rádio a MP3 player

Příspěvek od david007 »

Všechny zdravím. Jsem audiolaik a mám dotaz ohledně možnosti externího připojení MP3 přehrávače k běžnému autorádiu (třeba Beta). Pokud to jde, s jakými úpravami? Stojím venku a mít lepší (a pro zloděje lákavější) rádio už se mi jednou nevyplatilo. Proto zvažuju tuhle alternativu. Díky.

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio a MP3 player

Příspěvek od SakoVerife »

david007 píše:Všechny zdravím. Jsem audiolaik a mám dotaz ohledně možnosti externího připojení MP3 přehrávače k běžnému autorádiu (třeba Beta). Pokud to jde, s jakými úpravami? Stojím venku a mít lepší (a pro zloděje lákavější) rádio už se mi jednou nevyplatilo. Proto zvažuju tuhle alternativu. Díky.
to uz je snad potom jendo jestli oddelas dipslej nebo mp3 prehravac na noc ne? :wink:

Uživatelský avatar
david007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od david007 »

Svým způsobem to jedno je - jenže nechci pořizovat nové rádio, aby ho znova vybrali. MP3 přehrávač už mám, pokud by to šlo jednoduše zapojit do staré bety, která mi zbyla, byl bych spokojený.

Uživatelský avatar
rtin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od rtin »

Já tam mám rádio ještě na mc a vyřešil jsem to tak, že jsem zakoupil adaptér ve tvaru kazety (300,-) a tím pádem můžu přehrávat mp3,cd,mc.

Uživatelský avatar
rtin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od rtin »

Já tam mám rádio ještě na mc a vyřešil jsem to tak, že jsem zakoupil adaptér ve tvaru kazety (300,-) a tím pádem můžu přehrávat mp3,cd,mc.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

rtin píše:Já tam mám rádio ještě na mc a vyřešil jsem to tak, že jsem zakoupil adaptér ve tvaru kazety (300,-) a tím pádem můžu přehrávat mp3,cd,mc.
a jak tam narveš CD do kazetovéhoprostoru a kde vemeš laser :D nebo na kazetu nahraj mp3 a maš to :D :D :D

Uživatelský avatar
Mastermind
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno a Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

připojení

Příspěvek od Mastermind »

Teď to budu řešit, pokud má autorádio AUX/IN (linkový vstup) vzadu na konektorech, tak by mělo stačit na něj připojit prodlužku se samicí 3,5mm jack konektoru. tu si vyvést třeba někam do kastlíku a přes propojovací kablík samec-samec připojíš naprosto cokoli. Na rádiu se jenom přepneš vstup na AUX a vesele hraješ - není-liž pravda. :D

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: připojení

Příspěvek od KADEL »

Mastermind píše:Teď to budu řešit, pokud má autorádio AUX/IN (linkový vstup) vzadu na konektorech, tak by mělo stačit na něj připojit prodlužku se samicí 3,5mm jack konektoru. tu si vyvést třeba někam do kastlíku a přes propojovací kablík samec-samec připojíš naprosto cokoli. Na rádiu se jenom přepneš vstup na AUX a vesele hraješ - není-liž pravda. :D
jj

Uživatelský avatar
rtin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od rtin »

Myslel jsem tohle: podívej se na http://www.hama.cz" target="_blank , autoadaptér pro připojení cd,mp3, mně to funguje bez problémů s tím,že to externí zařízení můžeš využít nejen v autě.
rtin

R2D2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 633
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od R2D2 »

Jo ty adaptery znam, uz nam v praci odjebali tri radia, jsou bozi, hlavne pro radia s vnitrni elektronikou sou nejledpsi, pokud mas starej remiknovej kazetak, je to jedno v momente kdyz je tam elektronika, tak jde radio razem do kelu...
Na tomto webu se již nevyskytuji, protože jsem Debil a mám IQ tykve. Díky čau.

Uživatelský avatar
Mastermind
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno a Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastermind »

Ondraseeek píše:Jo ty adaptery znam, uz nam v praci odjebali tri radia, jsou bozi, hlavne pro radia s vnitrni elektronikou sou nejledpsi, pokud mas starej remiknovej kazetak, je to jedno v momente kdyz je tam elektronika, tak jde radio razem do kelu...
Souhlas, AUX IN povídám, adaptéry neřešit, jsou to šunty!

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

když jsem si koupil Passata, tak sem tam měl taky betu a tak sem si hned koupil ten adaptér - od Hamy - nic horšího sem neslyšel - jenom to šumělo a praskalo v tom, takže adaptér vylítnul okamžitě ven :wink:

Uživatelský avatar
david007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od david007 »

Dík za názory. Mám pocit, že moje beta AUX IN nemá, takže se asi budu muset poohlídnout po něčem jiném :roll:

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

david007 píše:Dík za názory. Mám pocit, že moje beta AUX IN nemá, takže se asi budu muset poohlídnout po něčem jiném :roll:
zkus tohle:
http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... pic&t=2821" target="_blank - je to levnější varianta - ale aby to hrálo, i když píše, že to hraje dobře :wink: , ale nejdřív bych si to poslech a pak koupil :idea:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“