Diagnostika GIV TDI střední čechy, zlobící automat

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
radimak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 27.07.2011 14:44
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Diagnostika GIV TDI střední čechy, zlobící automat

Příspěvek od radimak »

Zdar chlapáci,
nemáte někdo ze Středočeskýho kraje, ideálně okolí Kutné Hory do 50km doma diagnostiku? (mk4 1.9tdi 81kw 180tkm)

Včera jsme příťuli přivezli čtverku od jedný klubačky tady, měla mít dostatečnou péči, ale chtěl bych jí nechat zkontrolovat, trošku mě zlobí automat a sahara. Po dojetí, např. 10km naprosto kloboučkářským tempem a zhasnutí motoru ještě 10s hučí sahara.

Další věc je automat. Je tam klasika, 1,2,3,D,N,R,P měla by být po výměně oleje, celkove při rozjezdu řadí pěkně, nezdá se že by klouzala nebo tak něco, ale při konstatní rychlosti, třeba 50, 80, 100, kdy si auto zařadí a otáčky padnou někam k 1500rmp začne škubat. Lehký přidání/ubrání a je po, někdy to neudělá, někdy jo. Vypozoroval jsem, že jak padnou otáčky k týhle hranici, tak na vteřinku skočej o 100rpm vejš a zase zpět a pak začne cukat.

Něco jsem tu pohledal, rád bych to nechal proto projet diagnostikou a zkontrolovat hladinu oleje v automatu, ale víc si rady nevím. Sám mám mk1 1.6d a pak tu máme Oct2 2.0tdi s dsg2, ta má najeto přes 300, je po výměně setrváku, ale automat funguje bezvadně. Vím, že DSG2 je proti klasice jiná liga, ale...

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“