anténa

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mastermind
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno a Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

anténa

Příspěvek od Mastermind »

Človíci, nemáte někdo z Brna navíc nějakou obyčejnou venkovní antétu? Nějaký KKT mi nedávno, když jsem ji zapoměl vysunutou, upravil její tvar na klihyhák. Stačila by mi obyčejná prutovka na blatník. Případně info kde nějakou obyč. koupit. Díky...

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

Koupis ji v kazdych autodoplnkach. ale neni to pokud se nepletu otazka 100kč. Ja si radeji koupil elektrickou a mam klid. Jinak odchod kde ji na 100pro maji jak prutovou tak elektrickou na kolisti rohovej obchod jak jedes z Bratiskavske (jde se tam po schodech dolu). Nebo ji urcite taky maji je to myslim Kralovo pole (porad po trase saliny č1 a je to cca 1km za semilasem po prave stane je pred tym obchodem parkoviste a vedle jsou myslim nejaky potraviny

Uživatelský avatar
Mastermind
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno a Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastermind »

Buresmil píše:Koupis ji v kazdych autodoplnkach. ale neni to pokud se nepletu otazka 100kč. Ja si radeji koupil elektrickou a mam klid. Jinak odchod kde ji na 100pro maji jak prutovou tak elektrickou na kolisti rohovej obchod jak jedes z Bratiskavske (jde se tam po schodech dolu). Nebo ji urcite taky maji je to myslim Kralovo pole (porad po trase saliny č1 a je to cca 1km za semilasem po prave stane je pred tym obchodem parkoviste a vedle jsou myslim nejaky potraviny
dík. :wink:

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

sorry za OT: ale jak poznám jesli mám anténu na hendsfree? kde by měl bejt vývod na telefon?

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“