digi-tec ??

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
dieslinka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od dieslinka »

peppa píše:
dieslinka píše:
je protoze sem nutila bechyho aby tam jel se mnou to auto sem moc chtela...odjizdela sem zhusena... :?
no to ja sem ted už taky:(
hele nemyslim to spatne...a nechci te odrazovat....je to na tobe.....jestli chces zbytecne vyhodit 180 tis za auto ktery tomu neodpovida tak budiz..ale rozmysli to poradne

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

dieslinka píše:
Ondrej píše::roll: na co se chceš jezdit dívat?? Pokud je to stejný auto co viděl bechy tak není co řešit. :wink:

je protoze sem nutila bechyho aby tam jel se mnou to auto sem moc chtela...odjizdela sem zhusena... :?
a na toho v praze černa metla ten samej rok co je v annonci jsi se podívat nebyla?? je za 200 000 ja jen abych tam nejezdil zbytečně :D

Uživatelský avatar
bechy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2545
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bechy »

No na strechu to asi neslo, ale vsude jinde ano ... ty svary v tom kufru nic moc .... 1.8T s Digi-Tecem ma mit nej kroutak ve 2900Nm ... to auto je mrtvy od 1000 az do 5500 ... proste mrtvola ... 180tis je kravina, tak 120 a 60 na opravy :roll:

Cernyho jsme nevideli :wink:
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

bechy píše:No na strechu to asi neslo, ale vsude jinde ano ... ty svary v tom kufru nic moc .... 1.8T s Digi-Tecem ma mit nej kroutak ve 2900Nm ... to auto je mrtvy od 1000 az do 5500 ... proste mrtvola ... 180tis je kravina, tak 120 a 60 na opravy :roll:

Cernyho jsme nevideli :wink:
na jaky opravy 60?
byl jsem tam znova, a totalně jsme to prolezli, a nezda se nam to že to bylo tolik bourany,,,,ve předu to na nosníky neni tam je original barva a ten kufr je sice stříkanej ale je to dobře udělany,,,,,jediné dveře co se nam nezdali jsou pravé zadní dole vrohu jako u kola,, tam je mala mezera ale jinak všechy tak nak seděj,,,,,,nezapomínej na to že je na tom dělanej celolak,,,proto ty šroubky, a tech 130 co to ma najeto je asi pravdivejch,,,nekoukali jste do te servisky vid? poslední zaznam je při 105 tisicicíh v 06.04
a je pravda že ty brzdy nic moc ale ABS funguje,
a ten motor je trošku línejší, ale myslím že mě by to pro začatek stačilo,,,
a ten čip to opravdu asi nema protže je to 180 koní se bude chovat jinak ale to by mě tak neštvalo,,

předtím jsme se byl podívat ještě na jedno bylo za 200
ten samej rok ta sama vybava,,
ale zvenku vypadalo jako kdejaka GII
a bylo to pražsky auto,,,je tam nova spojka při 115 což odpovída že je to pražsky auto ale prostě hnusny!!!

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

bechy píše:No na strechu to asi neslo, ale vsude jinde ano ... ty svary v tom kufru nic moc .... 1.8T s Digi-Tecem ma mit nej kroutak ve 2900Nm ... to auto je mrtvy od 1000 az do 5500 ... proste mrtvola ... 180tis je kravina, tak 120 a 60 na opravy :roll:

Cernyho jsme nevideli :wink:
jo a co se ti nezdalo na te balubovce??kde přesně neseděla?

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej »

peppa píše:
bechy píše:No na strechu to asi neslo, ale vsude jinde ano ... ty svary v tom kufru nic moc .... 1.8T s Digi-Tecem ma mit nej kroutak ve 2900Nm ... to auto je mrtvy od 1000 az do 5500 ... proste mrtvola ... 180tis je kravina, tak 120 a 60 na opravy :roll:

Cernyho jsme nevideli :wink:
jo a co se ti nezdalo na te balubovce??kde přesně neseděla?
Já se na to snad pojedu podívat :lol: ne vážně jestli to je vařený v kufru, celolak, šrouby, tak bych to nebral ani za 160tis... Radím ti dobře, raději našetři nějakou kačku a kup si něco lepšího, ušetříš si spoustu starostí, takhle budeš akorát otrávenej. :!:

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Příspěvek od Lipi »

Tak tak, po procteni predchozich prispevku bych do toho za ty penize nesel. Hlasku bylo to bourany jenom trochu jsem taky pomerne nedavno zazil a postupem casu porad objevuju a odstranuju nove a nove veci, pokud muzes, od bouranyho auta velkym obloukem pryc. Usetris spoustu nervu, starosti.

Uživatelský avatar
bechy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2545
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bechy »

No pokud do toho hodlas vrazet penize tak okey :)

To auto je cely krivi, palubka na strane ridice je tesne na tapecu od dveri a u spolujezdce tam strcis ruku.. Nesedej zadni vrata a dvere u ridice.. a dalsi vec, je to GTi a nema to ani ASR, ani ESP (!?), pravekej triramenej volant atd atd ...

Jako 180tis je dost penez a tohle auto ma cenu uplne jinde, ten celolak nic neznamena, proc je asi delanej. Podle nej to bylo lehce odreny na boku :roll:

Vic ti to kazit nebudu, ale do tohodle auta muze jit leda sebevrah :idea:
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

ASR to snad mít ma, tedy říkal to ale to se da vyzkoušet,
a mam se zabít v tomdle nebo vněčem jinym :roll:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

peppa píše:ASR to snad mít ma, tedy říkal to ale to se da vyzkoušet,
a mam se zabít v tomdle nebo vněčem jinym :roll:

Ja peppu chapu. To auto se mu libi, upjal se na nej a uz si predstavuje jak v nem jezdi ;) ja jsem naprosto stejnej, vsechno chci honem honem a podle toho to taky obvykle dopadalo....kdyz jsem kupoval VR6 tak jsem ji videl jeden den na netu v bazaru v HK, druhej den jsem tam zajel, protiuctem nechalo mojeho Golfa 1.8 za smesnych 80tis doplatil 65 a auto bylo moje. Proste jsem ho strasne chtel. Postupem casu, ale se zacli dit veci, tesneni pod hlavou, vodni pumpa, chladic, silentbloky, na motoru urvanej drzak, palubovka taky nesedela, strecha kriva...to jsem proste pri nakupu nevidel a lten bazarista si toho byl moc vedomej. Videl 20letyho kluka, kterej byl ohromenej vykonem....o to auto jsem se staral a dal jsem ho do kupy a nakonec prodal za 85tis mistnimu clenovi.

Coz samozrejme nemusi byt Tvuj pripad, ale mohl by. A nejhorsi je, ze takovou chybu udelam urcite zase ;)
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

Ondrej píše:
peppa píše: jo a co se ti nezdalo na te balubovce??kde přesně neseděla?
Já se na to snad pojedu podívat :lol: ne vážně jestli to je vařený v kufru, celolak, šrouby, tak bych to nebral ani za 160tis... Radím ti dobře, raději našetři nějakou kačku a kup si něco lepšího, ušetříš si spoustu starostí, takhle budeš akorát otrávenej. :!:
dobře tak jinak, tydle auta za 180 moc nejsou, ne v tédle vybavě, co jsem tak koukal,,řekněme najdu nakyho za 200 myslíš že nebude bouranej?tedle to aspon přiznal že to bylo bourany!!!je možny že to šlo na zadek ale je to opraveny docela profesionalně, nedělal to žadnej šmudla doma na koleni,, nebo myslíš že nebude utačenej? podle ty servisky to tak odpovída, a ty razítka jsou opravdu z německa takže to těch 130 mit bude,

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

elit píše:
peppa píše:ASR to snad mít ma, tedy říkal to ale to se da vyzkoušet,
a mam se zabít v tomdle nebo vněčem jinym :roll:

Ja peppu chapu. To auto se mu libi, upjal se na nej a uz si predstavuje jak v nem jezdi ;) ja jsem naprosto stejnej, vsechno chci honem honem a podle toho to taky obvykle dopadalo....kdyz jsem kupoval VR6 tak jsem ji videl jeden den na netu v bazaru v HK, druhej den jsem tam zajel, protiuctem nechalo mojeho Golfa 1.8 za smesnych 80tis doplatil 65 a auto bylo moje. Proste jsem ho strasne chtel. Postupem casu, ale se zacli dit veci, tesneni pod hlavou, vodni pumpa, chladic, silentbloky, na motoru urvanej drzak, palubovka taky nesedela, strecha kriva...to jsem proste pri nakupu nevidel a lten bazarista si toho byl moc vedomej. Videl 20letyho kluka, kterej byl ohromenej vykonem....o to auto jsem se staral a dal jsem ho do kupy a nakonec prodal za 85tis mistnimu clenovi.

Coz samozrejme nemusi byt Tvuj pripad, ale mohl by. A nejhorsi je, ze takovou chybu udelam urcite zase ;)
neco na tom bude,, je to pravda co píšeš :oops: ale střecha křiva neni do ní to nešlo,,a to že odejde tesnění pod hlaou to nemůže vědět nikdo, to neví ani ten co ti to prodaval,, ale maš pravdu, ale zase,on to auto ma od podzimu a kdyby to bylo spraveny nak špatně tak by se to přez tu zimu ukazalo

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Serviska se da koupit za 2.5tis a vyplnit.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

elit píše:Serviska se da koupit za 2.5tis a vyplnit.
ale ne razítka z neměcka, a stojí to za to?

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

peppa píše:
elit píše:Serviska se da koupit za 2.5tis a vyplnit.
ale ne razítka z neměcka, a stojí to za to?
urcite stoji, vsak vidis ;)
Passat 2008 BMP

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“