Klepání motoru při rozjezdu Touran 1,9 Tdi.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Honza87
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.10.2015 18:11

Klepání motoru při rozjezdu Touran 1,9 Tdi.

Příspěvek od Honza87 »

Ahoj.
Potřebuji poradit. Mám problém při rozjezdech jen když zabíra spojka, tak se motor rozvybruje. Je to pouze při jedničce a záběru. Jinak lehoučce se třese při volnoběhu.Někdy nechce zařadit rychlost když stojím v koloně a sešlapuji spojku zasebou.Když se auto při prudké zatáčce nakloní(třeba nájezd na dálnici) tak se nechce zařadit rychlost.Při nastartování občas divný zvuk při zhasínání motoru se nic neozve. S. bloky motoru vyměněny. Myslím si že to bude spojka..setrvačník. Nebo píšou lidi vstřiky.Ale asi ta spojka. Nějaké rady?

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Klepání motoru při rozjezdu Touran 1,9 Tdi.

Příspěvek od 11mAjA11 »

Hledat a ptát se v sekci Touran..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Klepání motoru při rozjezdu Touran 1,9 Tdi.

Příspěvek od scheni »

Honza87 píše:Ahoj.
Potřebuji poradit. Mám problém při rozjezdech jen když zabíra spojka, tak se motor rozvybruje. Je to pouze při jedničce a záběru. Jinak lehoučce se třese při volnoběhu.Někdy nechce zařadit rychlost když stojím v koloně a sešlapuji spojku zasebou.Když se auto při prudké zatáčce nakloní(třeba nájezd na dálnici) tak se nechce zařadit rychlost.Při nastartování občas divný zvuk při zhasínání motoru se nic neozve. S. bloky motoru vyměněny. Myslím si že to bude spojka..setrvačník. Nebo píšou lidi vstřiky.Ale asi ta spojka. Nějaké rady?

Ahoj, já bych to viděl na dvouhmotu... zajeď do servisu :good:
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“