Palubák do r.v. 98 že by vyřešeno ??

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Palubák do r.v. 98 že by vyřešeno ??

Příspěvek od Lipi »

Dneska jsem zkusil šoupnout do mího GIV r.v.98 budíky s palubákem - všechno naběhlo v pohodě, rozsvítilo se a vypadá to takhle - viz foto, nemam ale ještě namontovanou páčku na přepínání funkcí, je možný, že by to fungoval - něco ukazovalo ???

Obrázek

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Příspěvek od MKTech »

Ukazovat to bude vždy. Ale záleží jestli tak jak má. Jaké máš číslo těch budíků s PC co jsi tam dal ? 1J0 919 xxx x nebo 1J0 920 xxx x ?
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Příspěvek od Lipi »

Milan_TS píše:Ukazovat to bude vždy. Ale záleží jestli tak jak má. Jaké máš číslo těch budíků s PC co jsi tam dal ? 1J0 919 xxx x nebo 1J0 920 xxx x ?
Ted uz si to nepamatuju - zitra na to mrknu, ale vim ze to druhy trojcisli bylo stejny u obou budiku. Je to slozity prehodit tu packu ? Zatim jsem na to nekoukal - jak se k tomu dostat, lepil jsem kridelko :D .

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Příspěvek od Lipi »

Milan_TS píše:Ukazovat to bude vždy. Ale záleží jestli tak jak má. Jaké máš číslo těch budíků s PC co jsi tam dal ? 1J0 919 xxx x nebo 1J0 920 xxx x ?
Dival jsem se a je to oznaceni 1J0 920 xxx x co myslis budou ukazovat ?

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

malej dotazek koukal jsem na komfortku čislo je 1J0959799J jde mi o to co to umí nebo co by to mohlo umět.......... nedavno jsem zjistil že tam mam alarm 8O nebyly tam pojistky?????proč to nevím je to origo tak nic moc dneska jsem zjistil na pojistkách jsou ustřižený dva dráty červenej asi + a druhej nevím a ani nevím kam vedou jde mi o to jestli by tam něco nešlo co tam není :?: :?: možná se takhle na to nedá odpovědět opravdu nevím :o

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

tak jsem koukal na pojistkovou skřínku, na č.16 není pojistka ale kabel tam vede jinak ostatní co tam nejsou jsou prázdné tj.
č.8..telefon ten tam ted budu dávat..
č.1...vyhřejvaný odstřikovače taky nemám
č.17.vyhřejvaný dveřní zamky taky nemám
prostě a jednoduše co tam na tý pozici č.16 má bejt??? je to ta mala pojistka třetí uplně nahoře z leva
a další otázka kde mám sehnat ty piny aby do toho šla usadit pojistka a napjet dráty kvůli tomu telefonu bo tam je takovej zmatek v kabelech že to nikam jinam nechci davat(včechny jsou orginal)

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

No jsem zvědav co z tho vyleze
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

asi nic :D

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“