Passat B5 voda v autě

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petula2014
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 27.04.2014 12:09
Bydliště: Ústí nad Labem

Passat B5 voda v autě

Příspěvek od Petula2014 »

Zdravím Vás chlapi, ;-)
potřebuji poradit, četla jsem tu snad všechny diskuze co se vody v autě týče ale já jako ženská bych potřebovala podrobnější popis ( obrázky, foto ) jak se problému zbavit :-)
Na obrázku - viz příloha jsem našla místo kde se mi drží voda ale nenašla jsem odtokový kanálek abych ho vyčistila, našla jsem jen pod baterkou místo ( vypadalo to jako miska se špuntem ) - plná vody tak jsem ten špunt vyndala, voda odtekla a od té doby mám z tohoto místa klid - ten špunt jsem tam už nevrátila ať ta voda pěkně odtýká...
Každopádně vodu jsem měla na místě spolujezdce a vzadu za spolujezdcem, za řidičem jen vlhko...
A druhá věc, mám doma novou stahovačku i s plechem potřebovala bych si ji vyměnit na straně řidiče, nemáte tu někdo nějaký návod jak postupovat?
A za třetí, když nastartuji, tak mi něco v motoru doslova párkrát zachrochtá....???
Předem všem díky za info :-)
Přílohy
Volkswagen-Passat-B5-5-1-8t-AWT-Motor-I-Delovi-Motora_316019187485520491_slika_1402217122.jpg

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Passat B5 voda v autě

Příspěvek od ladaf »

Zkus se zeptat spíš v sekci pro Passat B5 než tady v obecné.
Nebo třeba rovnou mrkni tady: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=222786" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“