Elektrické stahování oken

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Elektrické stahování oken

Příspěvek od Wesni »

Mám problém se stahováním okna u řidiče nejak se mi to zaseklo a lanko se mi natocilo na ten snek nakrivo a zlamalo se!!!Poradte jestli se to da opravit nebo nekdo nabidnete zda to nemate k prodeji!

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od vwtom »

To by mne taky zajímalo. Totéž se mi stalo na dveřích spolujezdce. Je to vevnitř namotané a roztřepené. Když jsem na to koukal, tak se ten motorek tvářil, že by to i šlo udělat na koleně. Jsou na něm šrouby, kterými se dá rozkuchat, jen jsem se bál, že se to rozskočí a bude amen. Takže si k tobě sednu a počkám až někdo poradí.

Uživatelský avatar
Tomik007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ricany u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik007 »

Nic se tam nerozskoci...ale delal jsem to cca tyden a nepovedlo se mi tam to lanko namotat tak jak bylo a okno jezdilo na ho... resp. nedojizdelo az nahoru...lepsi, rychlejsi a hlavne jednodussi je sehnat a vymenit...

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Elektrické stahování oken

Příspěvek od alean »

Wesni píše:Mám problém se stahováním okna u řidiče nejak se mi to zaseklo a lanko se mi natocilo na ten snek nakrivo a zlamalo se!!!Poradte jestli se to da opravit nebo nekdo nabidnete zda to nemate k prodeji!
Jednou se mi na Seatu po 4 hodinách podařilo vyměnit lanko,usadit i seřídit a můžu ti říct že vydrželo asi 2 měsíce a pak sem měnil celou stahovačku z vrakáče :roll: :lol:

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od travel242fx »

na tento pripad existuje opravarenska sada u predajcu VW stoji na GOLFA 4 = 2600Sk. Obsahuje novu prevodovku lanka a novych dvoch jazdcov zo zliatiny.staci sa informovat u predajcu.

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Příspěvek od alean »

travel242fx píše:na tento pripad existuje opravarenska sada u predajcu VW stoji na GOLFA 4 = 2600Sk. Obsahuje novu prevodovku lanka a novych dvoch jazdcov zo zliatiny.staci sa informovat u predajcu.
jj můžu potvrdit :wink:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“