Nefunkční tlačítko vypnutí ESP

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Kubaandy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 08.10.2017 19:25

Nefunkční tlačítko vypnutí ESP

Příspěvek od Kubaandy »

Ahoj všem.. Předem chci říct, že u koncernu VW jsem asi měsíc... Už jsem psal do fóra Touran ale nikdo nic, tak zkoušim ještě tady.. Nefunguje mi čudlik na vypnutí esp. Podsvícení jede takže bez proudu není. Vag nic nehlásí, nikde nic nesignalizuje chybu. Jedině co okolo brzd psalo je (nevěrohodný signál spínače brzd.světla...)světla normálně svítí ani neblikají atd... Včera jsem i docela prohrábnul kola a ani nic nesignalizovalo(nevím zda má ukazovat)... je možné , že by to měl někdo předemnou deaktivovaný(to vypínání) přes vag..?nevím možná je to blbost... poradí někdo...
Touran 2.0 Tdi 103 Kw Highline 2007 DSG

Kubaandy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 08.10.2017 19:25

Re: esp

Příspěvek od Kubaandy »

Tak dnes jízda v horské oblasti...sníh a led.. zkouším jak se auto chová v těchto podminkach a jen se utvrzuju v mych prozatímních postřezich v nížinách. Do řízení mi rozhodně nekecá asr ani ESP..ani jedno nesignalizuje a nic nedělá ve chvílích ve kterých by mělo... ABS normálně pomaha jediné. Ještě jednou- žádnou chybu těchto systémů nic nesignalizuje a ani že je deaktivováno a cudlajs nereaguje.. dokáže někdo poradit........dík za reakce
Touran 2.0 Tdi 103 Kw Highline 2007 DSG

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: esp

Příspěvek od majrek001 »

zkoušel jsi ten tlačítko esp měřit přes diagnostiku jesti spíná? co tam je za jednotku?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Kubaandy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 08.10.2017 19:25

Re: esp

Příspěvek od Kubaandy »

Tlačítko ne.. Ale dia nevykazuje žádné chyby. Palubák taky žádnou chybu neukazuje...při situaci kdy by mělo spínat asr tak také žádná signalizace a u smyku také ne..teda nevim jestli byl dostačující bylo to jenom malé sklouznutí...
Touran 2.0 Tdi 103 Kw Highline 2007 DSG

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“