samovolný odber elektriny na VW Passat 3C

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
solide
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 08.12.2008 15:43
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

samovolný odber elektriny na VW Passat 3C

Příspěvek od solide »

Ahoj, mam VW Passat 2.0 TDI, rok.2005, model 3C. Ked odstavim auto /auto je ako druhe/ za kratku chvilu cca 1 tyzdna nejazdenia sa mi vybije bateria Varta, stara 3 roky a auto nejde naštartovať. Stala sa mi aj situácia, že auto ráno naštartovalo išiel som s ním 20-30min a ked som vypol motor, na druhý krát už nešlo naštartovať. Bateriu som nechal testovat, je v poriadku, dobijanie baterie /zmerane/ funguje 100%. Na riadiacej jednote ziadna chyba nezaznamenana. S autom som bol 2x u elektrikara po incidente a vzdy boli aj odbery v poriadku.
Podla mna bude bude problem v kufri. Nejde mi otvarat kufor klasicky z vonku cez znak, jedine ako ho otvorim je cez tlacitko na dverach vodica. Je mozne, ze kabel je niekde zalomeny-pripadne skratuje a vybija baterku ?
Neporadi niekto z vlastnych skusenosti ?
Dakujem za vaše rady a odpovede
J

solide
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 08.12.2008 15:43
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: samovolný odber elektriny na VW Passat 3C

Příspěvek od solide »

Tak sme uz vymenili aj zamok kufru za novy, ale problem sa nevyriesil. Zamok fungoval 1 den a prestal zamykat, momentalne mam otvoreny kufor, ktory nejde zavriet a este mi to opat vymlatilo baterku. Servisak hovori, zeby trebalo vymenit aj mikrospinac na znaku, ako sa otvaraju kufrove dvere. Viete mi prosim poradit, kde by som to vedel kupit, popripadne co by to este mohlo byt? Dakujem

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“