cuknutí

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
letec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vitkov
Kontaktovat uživatele:

cuknutí

Příspěvek od letec »

když jedu s nějakým starším autem g2 nebo kaddet uberu plyn a potom prudce přidám tak to škubne ale u nových aut např fabie,transit to nedělá jede to plynule mě by zajímalo kde jsou vůle ž to tak škubne ?
kdo nic něďelá nic nezkazí , kdo nic nezkazí je dobrej a kdo je dobrej zaslouží prémie

R2D2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 633
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: cuknutí

Příspěvek od R2D2 »

letec píše:když jedu s nějakým starším autem g2 nebo kaddet uberu plyn a potom prudce přidám tak to škubne ale u nových aut např fabie,transit to nedělá jede to plynule mě by zajímalo kde jsou vůle ž to tak škubne ?
5ekl bych že to bude tim elektronickým plynem, že nezabírá tak prudce jako to lanko, ktere proste trhne a jede... takovej pocit mam u Feldy x Oktavka...
Na tomto webu se již nevyskytuji, protože jsem Debil a mám IQ tykve. Díky čau.

Uživatelský avatar
letec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vitkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od letec »

já jsi myslím ze je to nějaký opotřebený kloub na poloose a kdyz pridam tak hnací část se otáčí ale na poloosu to se přenese až třeba po 20stupních a tak to cukne a kdyz uberes tak je to to same ale naopak a ted mě zajímá jestli to může být ono?
kdo nic něďelá nic nezkazí , kdo nic nezkazí je dobrej a kdo je dobrej zaslouží prémie

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

jestli mluvíš o prudkém škubnutí, kdy se trhavě cuká motor, tak je to čep nápravy anebo silenblok motoru

Uživatelský avatar
letec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vitkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od letec »

čepy jsou po výměně prostě když přidám a pustím spojku tak převodovka se roztočí ale kola se ještě netočí až po 20stupních např co se pootočí tak to zabere teprve a kola se pootočí mě zajímá kde může vznikat ta vůle.
kdo nic něďelá nic nezkazí , kdo nic nezkazí je dobrej a kdo je dobrej zaslouží prémie

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davwe »

spis bych to videl na silentbloky motoru :) me treba GII pri prudkym ubrani necukne, jen malinko kdyz tomu nalozim plnej

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“