brzdy

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

brzdy

Příspěvek od martas01 »

chtel bych si dat na svyho passu B3 dopredu chlazeny kotouce co vse bych musel vymenit?? a nakolik by to tak vyslo?? tydle uz mam stejne spatny tak se ptam dekuju predem za odpovedi :D
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: brzdy

Příspěvek od Master »

martas01 píše:chtel bych si dat na svyho passu B3 dopredu chlazeny kotouce co vse bych musel vymenit?? a nakolik by to tak vyslo?? tydle uz mam stejne spatny tak se ptam dekuju predem za odpovedi :D
Podle toho, jak jsem minule koukal do katalogu, tak kotouce a desticky... U plneho kotouce jsou desticky vic tluste, u vetranych jsou tenci. Rozmery by meli byt stejne

Uživatelský avatar
morbindi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02

brzdy passat B3

Příspěvek od morbindi »

Ted zrovna resim stejny problem. Meli by tam pasovat trmeny Z G2 typ G60, jsou tam kotouce 280 mm a jsou chlazene . Trmeny mam splasene a jedu pro ne pristi tyden takze Ti dam vedet jestli to pasuje. Ted tam mam 250mm a nebrzdi to, je to jak houba z vyssich rzchlosti :)

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Re: brzdy passat B3

Příspěvek od martas01 »

morbindi píše:Ted zrovna resim stejny problem. Meli by tam pasovat trmeny Z G2 typ G60, jsou tam kotouce 280 mm a jsou chlazene . Trmeny mam splasene a jedu pro ne pristi tyden takze Ti dam vedet jestli to pasuje. Ted tam mam 250mm a nebrzdi to, je to jak houba z vyssich rzchlosti :)
no ja to mam taky joako houbu :( ale ty tremeny by meli pasovat z normal na chazeny ne??
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
mates
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

ja myslím že se to to do normálních třmenu nevejde :(

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

mates píše:ja myslím že se to to do normálních třmenu nevejde :(
tos me moc nepotesil :(
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
Exact
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Exact »

Hoši,hoši G60 kotouče 280mm rovnáse 15´´kola,14´´ tam nedáte takže na zimu sehnat 15´´plecháče 4*100 nic moc :twisted:

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tosiko »

A co tak vyměnit mezikus mezi SPZ za větraný.

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

nemělo by to být stejný ja na GII? jeslti jo tak tam by se chlazený kotouše měli vějít v poho a k tomu tenčí destičky...já mám nechlazený kotouče a destičky tloušťky 19,7mm a to josu desky jako prase, ale jsou na GII i o polovinu netčí a ty by měli být na ty chlazený kotouče nejspíš

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“