Zaseknute tazne zariadenie

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
eaten
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.03.2018 21:46

Zaseknute tazne zariadenie

Příspěvek od eaten »

Zdravim,
dnes som asi druhy krat pouzil odnimatelne tazne na aute typu VW AG a vsetko islo fajn az pokym som ho nevytiahol a packa nezostala zaseknuta. Prakticky je to teraz uvolnene (t.j. bajonet sa da zasadit) ale nezatvori sa to a vypadne to. Skusal som s tym kadejak kyvat ale vyzera ze nieco to tam blokuje. Nemate s tym niekto skusenost resp. radu co by som s tym mal robit? Je vyzera uplne nove (bolo v aute ktore som kupil pouzite ale vyzera uplne nove este aj namaane bolo ako nove :) , takze zhrdzavene by to nemalo byt.

Takisto nejde vytiahnut ani klucik, kedze ten sa da vytiahnut len ked je bajonet zaisteny.

Edit: No uz som na to prisiel, teda na dovod, nie na riesenie.
Kluc je otoceny v polohe "zamknuty" aj ked tazne je "otvorene". Absolutne netusim ako sa mi to do tej polohy podarilo dostat a ked tu packu podvihnem (vypacim) tak sa klucik da pohnut o cosi dalej ale nepretocim ho na tu spravnu polohu. Nechcem to zlomit tak musim premysliet ako to spravit.

Edit 2: Klucom to nebude, mylil som sa a takto to ma byt. Zasekol sa pravdepodobne ten kolik ktory to uvolnuje, aj ked netusim ako je to mozne. :)
Přílohy
bajonet.jpg

fb_marek35
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 09.05.2021 17:46

Re: Zaseknute tazne zariadenie

Příspěvek od fb_marek35 »

Presne ten istý problém mám aj ja a nemôžem sa nikde nič docitat

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“