porucha DSG Octavia II - surne

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Milan Novotny
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 09.05.2018 15:22

porucha DSG Octavia II - surne

Příspěvek od Milan Novotny »

S-OCtavia II 1.9 TDI 77 kw rv.2005 pred FL 174 tisic najazdene, prevodovka krasne radila ziadny problem nebol, udrzba pravidelne meneny olej....
až...
za jazdy cca v 120km/h mi trhlo autom a DSG ostalo hodene pravdepodobne v 2 mozno 1 stupni...neslo hodit do manualu ani preradit akakolvek ina rychlost.
nesla ani spiatocka hoci paku som presunul na R preplo aj radio aj zaplo cuvacie senzory... na manualne neslo radit nic... P islo bez zavad auto zabrzdilo...
vozidlo bolo odtiahnute k mechanikovi kde stalo cca 3 dni a po prichode k nemu islo bez zavad. isla spiatocka islo manualne radenie automatu islo vsetko bez zavad.
isiel som sa na tom previezt a spravilo mi po cca 5 minutach jazdy pri rychlosti 50 kmh to iste ako predtym prevodovka skocila z 5 do 1 stupna a ostala v nom oznacenie rychlosti blikalo na pristrojovke ako pri závade a po pripojeni vyhodil tuto zavadu s tymto kodom:
19164 - elektromagnet redukce tlaku 6
P2732 - 000 - preruseni nebo zkrat na kostre...

po vymazani zavad nevyhodil pocitac potom ziadnu zavadu...

potrebujem preto surne poradit ze co je to za zavada...a ci treba ist hned do kompletnej vymeny DSG ci je mozna nejaka oprava niecoho ak ano aka......

dakujem za akukolvek rozumnu odpoved....

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“