BiTDi Chip BSR/Motorpower/Chiptuning/Sportmotor

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
hampejz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 05.04.2009 15:13

BiTDi Chip BSR/Motorpower/Chiptuning/Sportmotor

Příspěvek od hampejz »

Ahoj,

trochu přemýšlím o prá změnách na autě po delší době a jedna z nich je chip (nyní najeto 80k). Na trhu nepřeberně možností a byť obecně panuje hodně názor, že to dělá spousty lidí, co jen vezmou sw a šoupnou ho tam, tak kdysi na superbu 1 jsem zjistil, že to tak není a že Dieselpower (věhlasná firma) nalila sw, ale nepočítala, že to bere chybu ze zaslepeného EGR (který taky dělali oni) a nakonec to opravoval až pán ve Sportmotor, který chudák se v tom šťoural řádek po řádku, než na to přišel a opravil (tedy někdo, kdo evidentně věděl, co dělá). Tedy:
- má někdo zkušenost na tomto autě?
- projde následně EMISEMI?
- vliv na životnost, motoru a hlavně DSG (jasně, že nejezdím každý den plný z 0 na křižovatce, ale jezdím obecně svižně)
- BSR nabízí hodně vysoký výkon (na papíru) proti ostatním???

Plus se zeptám. Snížené pružiny a DCC, funguje to?

Díky za věcné vstupy a pokud se přidají pánové úpravci, tak prosím bez hejtů, které probíhají jinde. Všichni děláme chybi a já nehejtím ani Dieselpower, který má super pověst, ale i tak chybu udělal. Asi to umíme všichni občas podělat, co? Ale jde o to zvolit to nejlepší nejen z pohledu úpravy, ale i následného řešení problémů. Například BSR se mi líbí výkonem, ale vůbec netuší v jakém stavu je motor na který to nahrávají. Chiptuning deklaruje důkladnou kontrolu předem, to samé dělal i Dieselpower, co si pamatuji. tak prosím fakticky. Díky

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: BiTDi Chip BSR/Motorpower/Chiptuning/Sportmotor

Příspěvek od motorpower »

Předně, jak můžeš jezdit s tímto autem bez EGR, totálně zkracuješ životnost DPF.
Dále napiš třeba Santusovicovi zde na fóru, má ode mne.
A případně zavolej. MPR
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

hampejz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 05.04.2009 15:13

Re: BiTDi Chip BSR/Motorpower/Chiptuning/Sportmotor

Příspěvek od hampejz »

@motorpower - ok, díky moc. Vám jsem samozřejmě poslal i ofiko poptávku a jste v úzkém výběru :) (Ten EGR byl na jedničkovém SUPU, zlaté auto 96kw na 120kw, egr off, DPF neexistovalo - člověk co há, jezdí doteď a auto je libovka, najeto 350k km)

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: BiTDi Chip BSR/Motorpower/Chiptuning/Sportmotor

Příspěvek od motorpower »

:) Tak to potom ano..
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“