Volkswagen Golf 1.6 FSI - Spojkový pedál - Spojka

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
TheWarsik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.12.2018 14:48

Volkswagen Golf 1.6 FSI - Spojkový pedál - Spojka

Příspěvek od TheWarsik »

Dobrý den, mám dotaz ohledně výše zmíněného auta
Začal jsem nejdříve mít problémy se zařazením rychlosti šlo to velice z tuha ale stále jsem byl schopen zařadit
Poté když jsem teda auto chcípl a po nějaké době jsem chtěl z parkoviště odjet jsem začal mít problém když jsem zmáčkl spojku tak zůstala dole a zvedat jsem ji musel nohou, také nešla zařadit žádná rychlost a při sešlápnutí na podlahu se ozývá takový chrčivý zvuk.
Nevíte čím by to mohlo být, než to hodím do servisu?
Děkuji

(Moc se nevyznám, ale při zhasnutém motoru jsem schopen zařadit jakoukoliv rychlost, takže bych řekl že vystavuje, ale když nastartuji tak nejsem schopen protože už nevystavuje....)

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4735
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Volkswagen Golf 1.6 FSI - Spojkový pedál - Spojka

Příspěvek od srotty »

Pokud se pedál nevrací tak to vypadá,že odešel spojkový válec. Možná je to jen zavzdušněné,ale spíš počítej s první variantou. Pokud se nikdy neměnila brzd.kapalina co jde do spojky,tak to bude na 95 %.
To že jde u vypnutého motoru řadit je normální-netočí se kolečka,tak to jde i bez mačkání spojky.

hubner23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 08.06.2023 11:04

Re: Volkswagen Golf 1.6 FSI - Spojkový pedál - Spojka

Příspěvek od hubner23 »

ahojte lidi potrebuji poradit uz se nedko setkal s chybou 1699-008 z niceho nic sem zdechnul motor a uz nenaskocil na palubce mi sviti arbak abs posilovac rizeni a blika rucni brzda uz nevim kde hledat co to muze byt a diagostika me nikde nepusti jen na motor a pise chyby datovy bus vsech jednotek

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4735
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Volkswagen Golf 1.6 FSI - Spojkový pedál - Spojka

Příspěvek od srotty »

A proč to dáváš sem, co to má společného se spojkou ? Dej to do správného tématu a aspoň napiš, co je to za auto.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“