VW Polo (Sedan) r.2004 Motor obcas zastavi

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
liborberka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.04.2017 14:43
Bydliště: Brazilie
Kontaktovat uživatele:

VW Polo (Sedan) r.2004 Motor obcas zastavi

Příspěvek od liborberka »

Oblast konektoru a me neznameho dilu je ohrazena zlute
Oblast konektoru a me neznameho dilu je ohrazena zlute
Dobry den
Pri chodu motoru (1.6) ve VW Polo Sedan (brazilska verze) se mi zacal behem jizdy obcas zastavovat motor. Jakoby prestala dodavka paliva. Palivove cerpadlo pro zadnim sedadlem je naprosto v poradku. Po zastaveni motoru jsem otevrel kapotu motoru a zahybal kabliky konektoru ktery je pripojem nahore vpravo od hlav valcu. Prikladam fotku kde je konektor ohranicen zlute. Po tomto zahybani kabliky jsem motor nastartoval nekdy po seslapnuti plynu se motor zastavil znovu. Po opetnem zahybani kabliky motor opet nastartoval. Konektor jsem vytahnul a prostriknul kontaktorem a zkontroloval jestli jsou kabliky ke konektoru spravne priletovany ale zavada se objevuje znova. Prosim reknete k cemu ten dil co je do nej konektor pripojem sluzi (je to nejaky sensor?). Je obtizne tento problem predvest v servisu neb zastaveni motor jak jsem napsal je obcasne, nahodile.
Dekuji
Dalibor Berka

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: VW Polo (Sedan) r.2004 Motor obcas zastavi

Příspěvek od srotty »

Je to snímač otáček vačkového hřídele (motoru). Pokud je na něm defekt,mělo by se to ukázat v paměti závad.

liborberka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.04.2017 14:43
Bydliště: Brazilie
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Polo (Sedan) r.2004 Motor obcas zastavi

Příspěvek od liborberka »

Rozumim cili spis bude asi vynechavat ten snimac. Dnes jsem byl s tim v servisu a technik mi rikal ze ten snimac souvisi prave s dodavkou paliva. No asi to daji na ten tester a uvidi se. Zajimave je ze kdyz ten motor stopnul a zaveksloval jsem tim kablikem u toho konektoru snimace ze motor se dal nahodit. Nekdy jsem musel tohle provest asi 3x za sebou nez motor po startu zustal dal souvisle bezet. Dekuji za info.

liborberka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.04.2017 14:43
Bydliště: Brazilie
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Polo (Sedan) r.2004 Motor obcas zastavi

Příspěvek od liborberka »

Jsem nasel o tom podrobny ṕopis a je mi vse jasne.
https://electricianprof.ru/cs/electrica ... p0021.html" onclick="window.open(this.href);return false;

liborberka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.04.2017 14:43
Bydliště: Brazilie
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Polo (Sedan) r.2004 Motor obcas zastavi

Příspěvek od liborberka »

Tak problem byl vyresen v servisu. Vadny nebyl ten snimac ale civka zapalovani (vpravo od snimace) kterou museli vymenit. Divne ale je ze to zahybani kabliku od snimace start motoru umoznovalo :D

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“