tak dneska sem byl s golfíkem Technický

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FError »

MAJK píše:
FError píše: na buzeraci?? Netvrdím - když se auto sype, tak nejezdit, ale na druhou stranu se mi nelíbí, že když má technik blbou náladu a tvůj xicht mu nepadne do oka, tak neprojdeš! Krom toho né všichni sou dost bohatý na to, aby když se jim někde udělá dírka, nebo nějaká jiný pí*ovinka, která NEOHROŽUJE provoz, aby hned za jakýkoliv peníze opravil! Ne všichni mají čistej příjem alspoň 10000 měsíčně!!!
jako když ti to hovaDO NAPÍŠE ŽE TAM MÁŠ DIRKU A PRCÁ TĚ ZATO TAK JAK MĚ TAK TO DOST NASERE
to je přesně jak sem říkal - když se technik blbě vyspí....... nebo je příliš aktivní... :-(
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
horan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od horan »

Mě ko*ot vyhodil za širší gumy než v TP (na autě mám 195/50-15) a za to že jsem neměl přepsanou barvu. Což mohl a měl napsat do TP. Takže jen ty kola. Holt mladej kluk s opraveným a nově stříknutým sciroccem asi bere víc než technik na STK a proto nemůže projít ne? A schadilak co stál za mnou a dělal ho jinej technik projel bez problemů. A už na pohled bylo jasný že to není voňavá scháda a že nějakou dírku taky bude mít. :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
MAJK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dejvice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MAJK »

FError píše:
MAJK píše: jako když ti to hovaDO NAPÍŠE ŽE TAM MÁŠ DIRKU A PRCÁ TĚ ZATO TAK JAK MĚ TAK TO DOST NASERE
to je přesně jak sem říkal - když se technik blbě vyspí....... nebo je příliš aktivní... :-(
toje tejden nahovno
vw transporter 1.9D T3 RV 1987
SEAT cordoba vario 1.9TDI 66KW spešl edišn rv 2000
vw golf 1.8 karbec rv 1980 Na Prodej
vw transporter 1.7D rv 1987
New car VW T4 Caravele rv 1992 stříbrnák

Uživatelský avatar
martinv8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: tak dneska sem byl s golfíkem Technický

Příspěvek od martinv8 »

MAJK píše:
sonas111 píše: v čem byl problém?
no dali mi technickou na měsíc z duvodu že mam malí dirky v podlaze světla seřídit a zrezlý dveře ,no sem tak nasranej kde jaká škodovka projde a golf nééé budu muset odstrojovat auto a pude se vyvařovat a pujde asi hned i nastříkat :cry: :cry: :cry:
Jak vypadají MALÍ?? dirky v podlaze ???

Uživatelský avatar
martinv8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: tak dneska sem byl s golfíkem Technický

Příspěvek od martinv8 »

MAJK píše:
sonas111 píše: v čem byl problém?
no dali mi technickou na měsíc z duvodu že mam malí dirky v podlaze světla seřídit a zrezlý dveře ,no sem tak nasranej kde jaká škodovka projde a golf nééé budu muset odstrojovat auto a pude se vyvařovat a pujde asi hned i nastříkat :cry: :cry: :cry:
Jak vypadají MALÍ?? dirky v podlaze ???

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

MAJK píše:
FError píše: to je přesně jak sem říkal - když se technik blbě vyspí....... nebo je příliš aktivní... :-(
toje tejden nahovno
no já mám to samý co jsem koukal :( ale není na to teď čas a peníze to spravovat a taky hledat toho kdo mi to udělá bo není coočko a momentálě nikdo nemá čas a podlaha taky není zadarmo :? už teď půjde novej lem vnejší vnitřní, prah atd....
jsi tu ďouru měl něčím zablemtat a přestříknout gumoasfaltem a měl by jsi od toho debila pokoj a pak to spravit v klidu.....

Ale tohle podle mě stejně není závada, typu B či C která ohrožuje provoz a zrezlý dveře 8O to jako že by ti při jízdě upadly bo co či jak vypdaj si to nedokážu představit....dkyž vidím ty okolní auta do kterých když kopnu tam mi noha proletí pomalu celým autem :? a tohel neprojde....však je to cca 20let starý auto tak se snad nějaká ta rez dá předpokládat
Asi je lepší to před technickou tu rez přestříknout sprejem :roll:

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Příspěvek od boobika »

jooo stk 8O

oni mají vůbec zvláštní taktiku a um. kámoša vyhodili skrz lékárničku a modré žárovky (přitom si je před nima přehodil na obyč)

když jsem tam byl já, tak mi borec najmenoval vůle v čepech (všechny 4), vůle v uložení ramen (ty gumokovový futýrka), rez na bubnech (to je divné na 16 let starý auto že!)

všechno napsal do A, takže ahoj za 2 roky.

jelikož bych nestrpěl, abych měl na bobikovi nějakou vadu, nechal jsem ho prohlídnout .... a světe div se. čepy v pořádku, gumový futra v pořádku, jen rez na bubnech zůstala.

a to jsme to všechno zkoušeli skoro metrovým pajsrem a nic se nehlo. ale boreček na stk vidí vůli jen okem (ani s tím nezamlel)

Uživatelský avatar
MAJK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dejvice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MAJK »

boobika píše:jooo stk 8O

oni mají vůbec zvláštní taktiku a um. kámoša vyhodili skrz lékárničku a modré žárovky (přitom si je před nima přehodil na obyč)

když jsem tam byl já, tak mi borec najmenoval vůle v čepech (všechny 4), vůle v uložení ramen (ty gumokovový futýrka), rez na bubnech (to je divné na 16 let starý auto že!)

všechno napsal do A, takže ahoj za 2 roky.

jelikož bych nestrpěl, abych měl na bobikovi nějakou vadu, nechal jsem ho prohlídnout .... a světe div se. čepy v pořádku, gumový futra v pořádku, jen rez na bubnech zůstala.

a to jsme to všechno zkoušeli skoro metrovým pajsrem a nic se nehlo. ale boreček na stk vidí vůli jen okem (ani s tím nezamlel)
toje právě vono :lol:
vw transporter 1.9D T3 RV 1987
SEAT cordoba vario 1.9TDI 66KW spešl edišn rv 2000
vw golf 1.8 karbec rv 1980 Na Prodej
vw transporter 1.7D rv 1987
New car VW T4 Caravele rv 1992 stříbrnák

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“