Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07.08.2007 12:11 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2044

Praha, Žilina

baciluss
ja mam lepsi napad odstran pristrojovku :lol: :lol: :jok: :jok: :jok: :jok:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07.08.2007 12:12 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

340

Praha

Obrázek

Obrázek mi nejde: http://www.bluemax.cz/foto/20061014111929jpg

http://images.google.cz/imgres?imgurl=http://www.bluemax.cz/foto/20061014111929jpg&imgrefurl=http://www.bluemax.cz/doplnky.php&h=461&w=615&sz=26&hl=cs&start=1&tbnid=vrl7I-ot2xH3pM:&tbnh=102&tbnw=136&prev=/images%3Fq%3Ddebonder%2Bdousek%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3Dcs%26sa%3DG

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07.08.2007 23:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

387

Pražák se vztahem k Olomouci

B5 píše:
Pánové, předně - vteřiňák principelně neleptá, lepí na jiným principu a tak spíš zaleží na materiálu, na kterej se nanese. Plasty obvykle drží.
V debatě na dvou stranách nikdo nevíte, že odstraňovač vteřinových lepidel se jmenuje DEBONDER, který udělá z vytvrzeného vteřiňáku kašičku a ta se postupně utře. Debonder taktéž plasty neleptá. K dostání v modelářských prodejnách, špatně funguje HVP, slušně FLASH, výborně ten co se prodává v pražských prodejnách Legato a BlueMax. Tešilo mě.

No konečně zasvěcená rada. Dostal jsem se sem až teď :-) Že by taky modelář? :lol:

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08.08.2007 07:17 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

340

Praha

No jo :D

Plastik a lepidla, to je moje: http://www.modelsallon.com/Models/Rychlovsky/rychlovsky.htm

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08.08.2007 08:45 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

4163

Plzeň

Konečně rada profíka. Akorát teda nevim jako to bylo u mě, když jsem měl Citroena. Měl jsem tam nelepenej vteřinákem držák na telefon a když mi držák upad a já chtěl odstranit lepidlo.. tak mi to jeden lakýrník (taky nějakym rozpouštědlem) odstranil, ale ta přístrojovka už byla pod ním narušená. Prostě naleptaná. Už jsem se toho fleku nikdy nezbavil. :(

Je možný, že to něco naleptá a něco ne?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08.08.2007 10:07 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

4625

Chrudimsko

baciluss píše:
Chalani dik za odpovede...necakal som az ich tolko :) ...Trochu sa bojim ci ten rozpustac sam o sebe nebude nejaka agresivna sracka ktora mi este viac rozlepta palubovku. Ale za pokus to stoji. A keby mal niekto dobry napad cim to zakryt tak sem s nim :wink:

jo hlavně si zakryj ten rámeček s výdechama klimy a držák nápojů jinak ti to pozvedá tu pogumovanou vrstvičku

k vypínači: co použít ještě jeden spínač na vyhřívání okna, ten seženeš nejsnadněji a dáš ho na první pozici zleva

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08.08.2007 13:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

252

Pezinok

skus perchloretilen maju ho v kazdej drogerii za par drobnych :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08.08.2007 18:03 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

340

Praha

molczik píše:
Konečně rada profíka. Akorát teda nevim jako to bylo u mě, když jsem měl Citroena. Měl jsem tam nelepenej vteřinákem držák na telefon a když mi držák upad a já chtěl odstranit lepidlo.. tak mi to jeden lakýrník (taky nějakym rozpouštědlem) odstranil, ale ta přístrojovka už byla pod ním narušená. Prostě naleptaná. Už jsem se toho fleku nikdy nezbavil. :(

Je možný, že to něco naleptá a něco ne?

Tak možný to pochopitelně je, možná bych tipnul spíš to rozpouštědlo do toho mechanika. Ty plastikový modýlky jsou dělaný z tvrzenýho polystyrenu a ten naleptá kde co, je hrozně citlivej. Ale sekunďák anebo debonder ne, i když třeba právě český výrobek HVP plast lehce naleptává.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10.08.2007 00:42 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

635

Malacky SR

Vladdo píše:
skus perchloretilen maju ho v kazdej drogerii za par drobnych :wink:

Perchlor mam aj doma pre pripad depresie :lol:

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10.08.2007 00:50 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

635

Malacky SR

Toxyz píše:
baciluss píše:
Chalani dik za odpovede...necakal som az ich tolko :) ...Trochu sa bojim ci ten rozpustac sam o sebe nebude nejaka agresivna sracka ktora mi este viac rozlepta palubovku. Ale za pokus to stoji. A keby mal niekto dobry napad cim to zakryt tak sem s nim :wink:

jo hlavně si zakryj ten rámeček s výdechama klimy a držák nápojů jinak ti to pozvedá tu pogumovanou vrstvičku

k vypínači: co použít ještě jeden spínač na vyhřívání okna, ten seženeš nejsnadněji a dᚠho na první pozici zleva

Dik za radu ale ta pozicia je uz zajednana na vyhrievanie sedadiel :wink: Tlacitko ESP sa uz riesi. A dik za upozornenie ohladom zakrytia okolitych ploch.
Nevies kde by sa dala zohnat taka gumena farba aka je origo na interiery :?: Mam par veci celkom poskrabanych tak by som chcel skusit zohnat taku farbu.
To B5: Velice pekne dakujem za radu...kazdopadne skusim ten DEBONDER...dufam ze sa to podari a bude to vyzerat ako keby tam ziadny teplomer nikdy nebol.

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10.08.2007 00:55 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2580

Praha

K tem tlacitkum, jako on/off funguje jen vyhrev okna, dej tam vyhrev okna a predni krytku s ESP :)

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10.08.2007 06:06 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

635

Malacky SR

bechy píše:
K tem tlacitkum, jako on/off funguje jen vyhrev okna, dej tam vyhrev okna a predni krytku s ESP :)

Nejde mi o napis ESP...potrebujem to na tu konkretnu poziciu lebo chcem neskor dorabat vyhrievanie sedadiel. Ved predsa ked chces zapnut ESP do cinnosti tak to tlacidlo musi zapinat a rozopinat aby ozil ten system. Takze aj ESP je v podstate ON/OFF. NIE :?:

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10.08.2007 16:36 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

5556

Brno, Jihlava

baciluss píše:
bechy píše:

Nejde mi o napis ESP...potrebujem to na tu konkretnu poziciu lebo chcem neskor dorabat vyhrievanie sedadiel. Ved predsa ked chces zapnut ESP do cinnosti tak to tlacidlo musi zapinat a rozopinat aby ozil ten system. Takze aj ESP je v podstate ON/OFF. NIE :?:
Ne, je to slozitejsi nez ON/OFF, psal jsem to i v prvni odpovedi v tomto tematu :lol:

A mimo jine, ESP je standardne zapnuto, tlacitko zmaknes az kdyz ho chces vypnout.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10.08.2007 19:05 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

635

Malacky SR

Tomm píše:
baciluss píše:
bechy píše:

Ne, je to slozitejsi nez ON/OFF, psal jsem to i v prvni odpovedi v tomto tematu :lol:

A mimo jine, ESP je standardne zapnuto, tlacitko zmaknes az kdyz ho chces vypnout.

A doprdele :? Ano ale v tej prvej odpovedi si pisal, ze: " ...neni to jen on/off." :wink:

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10.08.2007 19:11 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

114

Bk u Brna

Tomm píše:

Kua drat 8O :minzdr: To jako opravdu? To sem nmevedel.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]