Ako odstranit sekundak z pristrojovky???

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
Alaki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alaki »

Mam podobný problém, ale vetšinu jsem odstranil nehtem.
Přílohy
Blbý lepidlo...
Blbý lepidlo...
Lepodlo =(.JPG (35.2 KiB) Zobrazeno 658 x

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baciluss »

GolfinoIV píše:baciluss
ja mam lepsi napad odstran pristrojovku :lol: :lol: :jok: :jok: :jok: :jok:
Dobre a zoberiem si tvoju :twisted:
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Zkus následujcí postup - opucovat debondérem. Podle toho jak to bude vypadat tak kvalitní čistič vnějších plastů a následně zase kvalitní čistič vnitřních plastů - idealní je Armoral, Somax...

Ten čistič vnějších plastů líp maskuje i skvrny v plastu (nevím proč ale je to tak), akorát po ně zůstává mastná vrstvička a tu odstraní vnitřní čistič :lol:

Ředidlo je blbost
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baciluss »

Tak som dnes kupil odstarnovac na sekundak ale prd to pomohlo. Nastastie ma napadlo otestovat to primo na tom teplomere co tam bol prilepeny ale rozpustilo to vsetko okole len nie sekundak :cry: Takze to na palubovku veru nedam. A neviem ci nejaky debonder je vobec ucinny na sekundak ktory uz ma par rokov :?
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Keflek »

molczik píše:Tady je taky jeden rozpouštěč: http://obchod.rcmodelyaut.cz/graupner-c ... p-937.html" target="_blank" target="_blank

Ale jak říkam, ta přístrojovka už bude rozleptaná, takže to bude i po sundání pořád vidět. No uvidíš... Držim palec. :wink:

Tak tohle zrovna moc nefunguje, S rc ckama jezdim a kdyz jsem chtel lepit gumy,tak jse je musel stejne nakonec odtrhavat

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Ako odstranit sekundak z pristrojovky???

Příspěvek od B5 »

Chlapi, psal jsem to, kupte si debonder v Praze v Legatu nebo Blue Maxu (modelářský prodejny) debonder míchá modelář Petr Dousek, je určenej na plastikový modely a to je tvrzenej polystyren a ten jinak sežere snad všechno a tenhle debonder funguje. Včera jsem s ním rozlepil totálně prolitej spoj vteřiňákem, rozlepený díly jsem dal hranou od lepidla do mističky , debondrem jsem je zalil a za půl hodiny vteřiňák neexistoval.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako odstranit sekundak z pristrojovky???

Příspěvek od baciluss »

B5 píše:Chlapi, psal jsem to, kupte si debonder v Praze v Legatu nebo Blue Maxu (modelářský prodejny) debonder míchá modelář Petr Dousek, je určenej na plastikový modely a to je tvrzenej polystyren a ten jinak sežere snad všechno a tenhle debonder funguje. Včera jsem s ním rozlepil totálně prolitej spoj vteřiňákem, rozlepený díly jsem dal hranou od lepidla do mističky , debondrem jsem je zalil a za půl hodiny vteřiňák neexistoval.
Ahoj veduci...prosim ta nemohol by si mi ten debonder kupit a poslat postou? Tu v BA som taky nezohnal a moooc by som potreboval tu sracku dostat z palubovky. Dik
p.s. :cry: Alebo keby sa nasla nejaka dobra dusa co by mi to poslala. Ale Potom ked sa rozhodne niekto mi pomoct tak to sem napiste ze to kupite a poslete aby sa nestalo ze mi to poslu traja naraz(co asi skor nie ako ano).
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

zocharr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 27.09.2007 11:08

Re: Ako odstranit sekundak z pristrojovky???

Příspěvek od zocharr »

Mal som ten problem a mne sa to podarilo vycistit s acetonom ale len tapacir ,tie prieduchy sa mozu rozleptat.
Konecna uprava staci na lesk diava na nabytok

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako odstranit sekundak z pristrojovky???

Příspěvek od baciluss »

zocharr píše:Mal som ten problem a mne sa to podarilo vycistit s acetonom ale len tapacir ,tie prieduchy sa mozu rozleptat.
Konecna uprava staci na lesk diava na nabytok
Tak to vyskusam ale bojim aby som nerozleptal palubovku. Na vyduchoch to nie je moc vidno to ma az tak nesere.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako odstranit sekundak z pristrojovky???

Příspěvek od baciluss »

Takze tuto temu uzavrem s vybornym vysledkom :mrgreen: Dakujem vsetkym za rady a hlavne B5 a samozrejme aj panovi Sipkovi z http://www.bluemax.cz ze mi poslal ten debonder. Mam ho uz asi treti tyzden doma a dnes som sa na to dal lebo som mal chvilu casu v praci. Palubovke to ani moc neuskodilo...len vyzerala byt taka trochu vysusena po zakroku. Prelestil som to handrickou ktorou cistim interier s cocpit sprejom a nie je vobec vidno ze by tam predtym nieco bolo :wow: :ura1: Odporucam tento debonder.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako odstranit sekundak z pristrojovky???

Příspěvek od baciluss »

e uala 8)
Přílohy
DSCF6031.JPG
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
MisHaGTI
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1212
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Re: Ako odstranit sekundak z pristrojovky???

Příspěvek od MisHaGTI »

Zdravím chlapi, taky mám na palubce vteřiňák a už nevim, s čím ho dostat dolů, u nás jsem se scháněl po tom debonderu, bohužel marně :( . Pokud by byl někdo ochotnej mi v tomhle pomoct, byl bych moc rád, díky.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“