Samovolné chcípaní motoru za jízby

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Drába
Člen klubu
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krkonoše - TU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drába »

a co třeba hallův snímač v rozdělovači?

Uživatelský avatar
jackbike
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: karvina momentalne praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné chcípaní motoru za jízby

Příspěvek od jackbike »

tak jsem prijel z diagnostiky a nic nezjistily :( rikal ze je podle pocitace vse v poradku,tak nevym. procistil mi kontakty ukostril mi civku a nic jineho nedelal.ted cas ukaze jstli to bude delat zase

Uživatelský avatar
jackbike
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: karvina momentalne praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné chcípaní motoru za jízby

Příspěvek od jackbike »

tak jsem prijel z diagnostiky a nic nezjistily :( rikal ze je podle pocitace vse v poradku,tak nevym. procistil mi kontakty ukostril mi civku a nic jineho nedelal.ted cas ukaze jstli to bude delat zase

Uživatelský avatar
vesdan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 470
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlovwá
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné chcípaní motoru za jízby

Příspěvek od vesdan »

jackbike píše:tak jsem prijel z diagnostiky a nic nezjistily :( rikal ze je podle pocitace vse v poradku,tak nevym. procistil mi kontakty ukostril mi civku a nic jineho nedelal.ted cas ukaze jstli to bude delat zase
Koukám že jsi z karviné, kdyby jsi chtěl tak se můžeme sejít a mrknout na to. Já jsem z orlové a tenhle motor mám už 6 let.

Uživatelský avatar
vesdan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 470
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlovwá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vesdan »

Majsha píše:
vesdan píše: Tak zkus nastartovat a vytáhnout relé 67 a uvidíš co se stane. Neříkám že
máš problém s tímhle, ale u mě to bylo tohle relé
V nekterych je rele s cislem 67 vic :wink:

Uplne v pravo dole je rele palivovy pumpy a v levo nahore 2 nebo 3 zleva je rele od RJ. Tohle kdyz se vytahne za jizdy, motor vypne. NEpomuze misto neho dat kus dratu, protoze auto nastartuje, ale po vypnuti uz nechyta.

A ja mam katalyzator taky pryc a nic se na tom nezmenilo.
Já jsem nepsal kde to relé je, ale to je jedno. A myslíš že když vytáhneš relé od pumpy tak že ti motor pojede dál? Asi ne, když nebude dostávat benzín. Uvažuj chlape. Já jsem jen psal s čím jsem měl problém já. Jak můžeš vědět co blblo mě, ale je zajímavé že po výměně relé pumpy mi to přestalo blbnout. Nevíš proč? Když jsi tak světaznalý a víš že jsem měl špatné relé ŘJ? Tak nechápu tuhle tvoji nesmyslnou debatu

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Nejsi jediny komu se tohle stava, myslis ze jsi jediny kdo tu popisuje stale stejne problemy s tim samym motorem ? :wink:
Navic: Kdyz vytahnes za jizdy rele palivovy pumpy, motor jeste chvilicku jede protoze v hadickach zustava nejaky tlak, tohle mam vyzkousene.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“