protekční SPZky

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

prase
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prase »

zatim to neni autualní jen sem se tak chtel informovat na kolik tak vyjde takze pojdu na odbor dopravy nebo jak se to jmenuje a reknu jestli mi sezenou nebo udelaji RZ např. 2Z4 0000 nebo 2Z0 0096 vyplaznu třeba těch 10000kč tak to budu mit nebo jak teda. :?: 8)

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

prase píše:zatim to neni autualní jen sem se tak chtel informovat na kolik tak vyjde takze pojdu na odbor dopravy nebo jak se to jmenuje a reknu jestli mi sezenou nebo udelaji RZ např. 2Z4 0000 nebo 2Z0 0096 vyplaznu třeba těch 10000kč tak to budu mit nebo jak teda. :?: 8)
no to asi jen těžko tohle není legální, čísla se přidělují takový jaký na tebe zrovna vyjdou.....

Takže opatrně s nabízením desetitisícového úplatku jako kdyby se nechumelilo :D

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

prase píše:zatim to neni autualní jen sem se tak chtel informovat na kolik tak vyjde takze pojdu na odbor dopravy nebo jak se to jmenuje a reknu jestli mi sezenou nebo udelaji RZ např. 2Z4 0000 nebo 2Z0 0096 vyplaznu třeba těch 10000kč tak to budu mit nebo jak teda. :?: 8)
Jo, to tak udelej a odejdes v zelizkach :)
Nevim, jak ve Zline, ale v Brne 4x0 nebo 4x1 = 15-20 000, ostatni stejny 10 000, jinak jak se postesti.
Az to budes opravdu chtit, tak mi napis, nasmeruju te...
Born to grow.

prase
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prase »

dobre dik

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

Přihlašoval jsem auto asi před 6 týdny a tý slečně, byla celkem sympatická a smála se na mě, povídám: Já mám vždycky hnusný značky, nemohl bych mít jednou nějaký lepší a ona na to: Nemoh, zase budete mít hnusný. A měla pravdu, mám hnusný. :D

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

B5 píše:Přihlašoval jsem auto asi před 6 týdny a tý slečně, byla celkem sympatická a smála se na mě, povídám: Já mám vždycky hnusný značky, nemohl bych mít jednou nějaký lepší a ona na to: Nemoh, zase budete mít hnusný. A měla pravdu, mám hnusný. :D
ja mel celkem stesti a vyfasnul jsem fakt dobry, alespon teda podle me :wink:

Uživatelský avatar
Alakhai77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alakhai77 »

No kdyz tam mas znameho tak si chvilku pockas s tim prihlasenim az jim prijde pekne cislo v serii a je to. Me to stalo 500 Kc (takze normalni cena za znacky). A to cislo mi sedi :wink:
XBX 0077 77 moje cislo dresu a taky tetovani atd...proste pohoda :lol:

Uživatelský avatar
Hrosik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hrosik »

B5 píše:Přihlašoval jsem auto asi před 6 týdny a tý slečně, byla celkem sympatická a smála se na mě, povídám: Já mám vždycky hnusný značky, nemohl bych mít jednou nějaký lepší a ona na to: Nemoh, zase budete mít hnusný. A měla pravdu, mám hnusný. :D
jj byl jsem cca před měsícem na Jarově, taky tam byla příjemná slečna. Ptala se jestli si nechám RZ a já jí ek že jestli má pěkný že je vyměním. Ukázala nějaký 6A0 1892 tak sem se zeptal třeba na 6A0 6006 a ona řekla řekla že ne. Tak sem šel :D

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek od intercooler »

Uřady chcou jen vydělávat...škoda,že to není jak v A nebo D...i svoje name si tam můžeš hodit....

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Hrosik píše:
B5 píše:Přihlašoval jsem auto asi před 6 týdny a tý slečně, byla celkem sympatická a smála se na mě, povídám: Já mám vždycky hnusný značky, nemohl bych mít jednou nějaký lepší a ona na to: Nemoh, zase budete mít hnusný. A měla pravdu, mám hnusný. :D
jj byl jsem cca před měsícem na Jarově, taky tam byla příjemná slečna. Ptala se jestli si nechám RZ a já jí ek že jestli má pěkný že je vyměním. Ukázala nějaký 6A0 1892 tak sem se zeptal třeba na 6A0 6006 a ona řekla řekla že ne. Tak sem šel :D
Jehehe, tohle je v Praze tak za 15ku :)
Zadarmo peknou bez znamych absolutne bez sance.
Born to grow.

Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T4 »

VlaK píše: Zadarmo peknou bez znamych absolutne bez sance.
není to tak úplně pravda

jiný kraj/jiný mrav :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

T4 píše:
VlaK píše: Zadarmo peknou bez znamych absolutne bez sance.
není to tak úplně pravda

jiný kraj/jiný mrav :lol:
Nevim jak u vas, ale vim, ze ve Zline a Brne muzes cekat klidne ve fronte celej den, ale ty hezky tam proste uz nejsou, jsou odlozeny v druhy krabici. Takze zadny ze to jde postupne, tady jsou 1098, 1099 jeste mozna, ale 1100, 1101 atd uz tam nejsou.
Mozna na druhym konci republiky jsou ferovejsi :)
Born to grow.

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

VlaK píše:
T4 píše: není to tak úplně pravda

jiný kraj/jiný mrav :lol:
Nevim jak u vas, ale vim, ze ve Zline a Brne muzes cekat klidne ve fronte celej den, ale ty hezky tam proste uz nejsou, jsou odlozeny v druhy krabici. Takze zadny ze to jde postupne, tady jsou 1098, 1099 jeste mozna, ale 1100, 1101 atd uz tam nejsou.
Mozna na druhym konci republiky jsou ferovejsi :)
v CR a na druhem konci ferovejsi??? :lol:

Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T4 »

nedal jsem ani za jednu z mých lepších ani korunu (ani nic jiného)
Obrázek

Uživatelský avatar
gizmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02

.

Příspěvek od gizmo »

tak teda newim, mam zadarmo ??8 8888 a ten znamy nic nechtel...to jako platite znamym za spz ? divny znamy ne ?

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“