Doporučíte mi koupi auta v tomto autobazaru?

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

Karfik píše:
Petr78 píše:Super!
Děkuju moc za všechny příspěvky.
Je pravda, že koupit auto od soukromníka je vždy levnější než z bazaru a vesměs s tím mám dobré zkušenosti.
Narazil jsem v tom bazaru na Polo se servisní knížkou, dovezené z D nebourané, ale nemají ho pořád přihlášené což se mi nezdá moc důvěryhodné.
A u všech bazarů to bude asi jako s AAA - mají spokojené i nespokojené zákazníky.
To o té opatrnosti je dneska opravdu velmi důležité.
Snad nejjistější je kupovat ojeté auto od známého, nebo si ho dovézt ze zahraničí.
http://www.vyberauto.cz/index.php?id=98
Jo jasný, to mám naštudovaný. Ale nejde mi do hlavy, proč taková solidně se tvářící firma neprodává radši přihlášená auta.
Pro obyčejného člověka to má takhle odrazující účinek.
Jsem prostě POLOmaniak.

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

Petr78 píše:
Jo jasný, to mám naštudovaný. Ale nejde mi do hlavy, proč taková solidně se tvářící firma neprodává radši přihlášená auta.
Pro obyčejného člověka to má takhle odrazující účinek.
je to pro ně zbytečná práce. Proč by přihlašovali auta který potom budeš zase přehlašovat? Navíc když u nich koupíš auto, tak kupní smlouva neni s nima, ale s nějakym bazarem v Německu. A na zaplacení peněz nedostaneš žádnej doklad. Maj to dobře vymyšlený
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

Karfik píše:
Petr78 píše: Jo jasný, to mám naštudovaný. Ale nejde mi do hlavy, proč taková solidně se tvářící firma neprodává radši přihlášená auta.
Pro obyčejného člověka to má takhle odrazující účinek.
je to pro ně zbytečná práce. Proč by přihlašovali auta který potom budeš zase přehlašovat? Navíc když u nich koupíš auto, tak kupní smlouva neni s nima, ale s nějakym bazarem v Německu. A na zaplacení peněz nedostaneš žádnej doklad. Maj to dobře vymyšlený
8O
tak tahle informace má pro mě cenu zlata!
do toho nejdu ani náhodou
no to čumim, co je u nás všechno možný
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

Petr78 píše:
SakoVerife píše:pokud chces lepsi cenu a mas cas tak hledej na netu atd auto od lidi a ne od bazaru. Opravdu se to vyplati, ja tak koupil TDI v pln e vybave za 140tis a jeste s oneco horsi vybavou na tom webu bazaru prodavaji neco okolo 200tis. Jel jsem proto sice z Brna az do Dubi ale vyplatilo se.

Podle vin cisla atd si pres mobil muzes zjistit jestli je kradeny nebo ne.
Dulezity je mit sebou opravdu nekoho kdo tomu rozumi a nekoupit hnedka prvni auto pokud se ti neco nezda.
jak se prosímtě zjišťuje přes mobil jestli není auto kradené?

máš nějaký dobrý tip, kde hledat inzeráty na auta? - na netu jsou většinou nabídky autobazarů (TipCars, AutoAtlas,.....)
zkus si na to zalozit primo topic a zeptat se jak se to zjistuje pres ten mobil, ja uz opravdu nevim jak.
Pak bych mel prosbu na admina aby to dal do faq protoze tohle potrebuje porad nekdo.

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

SakoVerife píše:
Petr78 píše: jak se prosímtě zjišťuje přes mobil jestli není auto kradené?

máš nějaký dobrý tip, kde hledat inzeráty na auta? - na netu jsou většinou nabídky autobazarů (TipCars, AutoAtlas,.....)
zkus si na to zalozit primo topic a zeptat se jak se to zjistuje pres ten mobil, ja uz opravdu nevim jak.
Pak bych mel prosbu na admina aby to dal do faq protoze tohle potrebuje porad nekdo.
Jj dobrej nápad :wink:
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
HonzYk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzYk »

Kupoval sem auto v R&H autobazaru v Brne, jako fakt na to bacha, snazili se me pekne vojebat, bohuzel ja debil na to skocil....
auto nablejskanem, zadna vyditelna vada... origo lak, najeto krasnych 127tis km,..
kamard me nabidl jestli nechci nechat zjistit historii pres VIN, rikam proc ne, bylo to za flasku, ve finale sem zjistil ze auto ma najeto ca 200tis, a na autobazar nemuzu protoze je to jen zprostredkovatel a ja bych musel za nakym blbcem kterej to dovezl... jako mazec, tohle uz je neresitelny kruh....
opravdu bacha na smlouvu, zahrali na me hru ze ten typ co dela smlouvy strasne pospicha, ze musi byt za pul hodky nekde jinde, vytiskli smlouvy ja to podepsal a pak sem jen ziral..... Bohuzel to bylo ovlivneny i tim, ze sem po ceste prodal auto a domu sem to mel cca 350km, jel sem na jistotu a smula....
a co si budem povidat, tyhle lidi vedej jak obejit vsechny prava a zaroven aby nic neporusili, ty na ne nemuzes.. kdezto clovek kterej ti napise jednouduchou smlouvu je rpo tebe snadnejsi cil v pripadnych problemech s autem...

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

SUPER PŘÍSPĚVKY :!:

jen tak dál a houšť
každá zkušenost se hodí, alespoň nenaletí někdo druhý
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

HonzYk píše:kdezto clovek kterej ti napise jednouduchou smlouvu je rpo tebe snadnejsi cil v pripadnych problemech s autem...
To nebyva uplne jiste. I kdyby ti treba prodal v minulosti kradene auto, tak by mu museli prokazat umysl, tzn. ze o tom vedel a s tim ti ho i prodaval a to neni zrovna jednoduche... To uz mi prijde lepsi kupovat od firmy, ktera ma nejakej kapital a nechce si poskodit jmeno.
Passat 2008 BMP

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“