Autoservis v Prahe...

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
Slim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Autoservis v Prahe...

Příspěvek od Slim »

...ako sme rozoberali na starom fore, chcel niekto (Trebor?) poradit dobry autoservis v Prahe, tak sme rozoberali aj Autohelp v Maroldovej 6 ktory sme si dovolili nedoporucit nikomu :lol: Tak tu mam prvu fakturu, mala byt na 10 tisic, ale nakoniec z toho je len 6 tisic, lebo este nejaky ND (posuvne cidlo?) mi museli objednat a daju mi to tam na buduci tyzden az. Auto mi skubalo jak prase, vyzera to tak ze 80% skubania eliminovali, podla slov panacka po vymene cidla neskubne ani za toho boha. Tak som zvedavy, lebo som mu slubil ze ho ponesiem v zuboch ak bude :lol: Pre zaujimavost prikladam dnesnu fakturu s vymenenymi dielmi, neviem ci su drahe alebo nie, nechce sa mi hladat v cenniku mjauto ani u kamarata, ale veirm tomu ze by som ich zohnal aspon za 70% ceny oproti ich cenam, to by mi ich ale nevzali a nevymenili by mi to, to pre nich nie je biznis, ze ano :P

Obrázek

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

ceny jsou celkem dobrý. pokud jsou teda díly originál. pokud je to druhovýroba, tak na tom maj tak 20%

Uživatelský avatar
davidg3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidg3 »

snímač 1200,- :?: tím mysleli teplotní čidlo nebo co?teda na to bych to odhadoval pokud ti to škubalo..jinak ceny?no ..taky musej z něčeho žít tak budiž

dej vědět co je ta druhá záležitost za 4k zajímá mě to
:)

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

fleer píše:ceny jsou celkem dobrý. pokud jsou teda díly originál. pokud je to druhovýroba, tak na tom maj tak 20%
Urcite druhovyroba!
Jelikoz jsem s nima mel nejaky neshody, tak jsem jim rekl, ze by mi mohli aspon za nakupku sehnat vahu vzduchu - prede mnou se majitel ptal zamestnance, jak to ma na internetu najit, ten se ho optal, jestli original a nebo ne, ten mu odpovedel, ze neoriginal a pak na mne vypalil 3200,- - TAK TO JSEM MALEM UPADNUL ZE ZIDLE :roll: - jeste ze jsem sedel. Tak jsem mu rekl, ze za 3200,- si jako koncak muzu koupit Bosch na Jarove a on mi na to rekl, ze nema takovy nakupky. PAK MI JESTE VE SVE "DOBROTE-PROSTOTE?" rekne, ze kdyz to nakoupi za 1900,- , tak mi to levneji nemuze nechat :evil:

Uživatelský avatar
Slim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slim »

davidg3 píše:snímač 1200,- :?: tím mysleli teplotní čidlo nebo co?teda na to bych to odhadoval pokud ti to škubalo..jinak ceny?no ..taky musej z něčeho žít tak budiž

dej vědět co je ta druhá záležitost za 4k zajímá mě to
:)
Neviem, technik mlci, co sa mi tiez nepaci, nevypacim z neho co to bolo. To druhe "cidlo" uvidime, mam tam volat vo stvrtok rano, bude mi vedeit povedat ci to uz prislo a objedna ma na vymenu... :lol:

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

Slim píše:
davidg3 píše:snímač 1200,- :?: tím mysleli teplotní čidlo nebo co?teda na to bych to odhadoval pokud ti to škubalo..jinak ceny?no ..taky musej z něčeho žít tak budiž

dej vědět co je ta druhá záležitost za 4k zajímá mě to
:)
Neviem, technik mlci, co sa mi tiez nepaci, nevypacim z neho co to bolo. To druhe "cidlo" uvidime, mam tam volat vo stvrtok rano, bude mi vedeit povedat ci to uz prislo a objedna ma na vymenu... :lol:
Tak asi takhle si nektere firmy predstavuji prevedeni rceni do praxe - "nas zakaznik nas pan" :? :evil:

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VWendys »

firmu autohelp jsem někomu tady doporučil na základě vlastních zkušeností s klidným srdcem.Ještě když byly v Čimicích tak jsem tam auto dával a vždy spokojenost,jak z odvedenou prací tak z cenou,byla by škoda kdyby se pokazili.....

Uživatelský avatar
Slim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slim »

2 Trebor: tak konecne som z neho dostal ze to bol snimac tlaku, ale to, ake cidlo mi tam bude menit v utorok zas, to mi nepovedal, tak tam dojdem snad uz fakt nahnevany a vymlatim z nich aj cislo mojich trenek :lol:

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

Slim píše:2 Trebor: tak konecne som z neho dostal ze to bol snimac tlaku, ale to, ake cidlo mi tam bude menit v utorok zas, to mi nepovedal, tak tam dojdem snad uz fakt nahnevany a vymlatim z nich aj cislo mojich trenek :lol:
1) nechapu, ze vubec nechteji zakaznikovi rict takovouhle zakladni informaci?
2) pokud to tak doopravdy je, ze jim nedojde, ze to musi zakonite v zakaznikovi budit urcita podezreni

Uživatelský avatar
Slim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slim »

Cau Trebor, mam novinky :lol: Tak som im to vzal v pondelok, a konecne som z nich dostal co mi idu menit. Nie je to cidlo, ale snimac cerpadla. Pozeral som sa na ceny u Kelly, a u mojho dodavatela, a mozem povedat, ze by som sa hanbil pracovat ako u nich, tak aj v Kelly. Vnitrni kloub by mi moj dodavatel dodal (origo, ziadna druhovyroba) za 1.400 bez dane, co je litr rozdiel oproti cenam Kelly a Autohelp... takisto ostatne veci, na vsetkom maku snad 100% prirazku, co ma netesi. Auto som im tam nechal s tym ze h***o pomohlo co spravili, a predpokladam ze to same ma caka v piatok, ked si donho zas sadnem, lebo som im ho tam nechal s tym ze v piatok odpoledne auto potrebujem, ideme s priatelkou k nim domov na Moravu. Tak dam do auta 6l mlieka a cestou do Bruntalu z toho bude cerstvy kefir z tolkeho trasenia :lol: Mam nejake pravomoci v pripade, ze mi auto vratia s tym ze vymenili aj ten druhy snimac, takze oprava dohromady vychadza na 11-12 tisic aj s tou minulou fakturou, a ono nic nepomohlo tomu kvoli comu som tam nechaval auto? Nerad by som im tam nechal tie love len tak, aby mali radost z toho ze mi vymenili dve veci na aute... :roll:

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

Slim píše:Cau Trebor, mam novinky :lol: Tak som im to vzal v pondelok, a konecne som z nich dostal co mi idu menit. Nie je to cidlo, ale snimac cerpadla. Pozeral som sa na ceny u Kelly, a u mojho dodavatela, a mozem povedat, ze by som sa hanbil pracovat ako u nich, tak aj v Kelly. Vnitrni kloub by mi moj dodavatel dodal (origo, ziadna druhovyroba) za 1.400 bez dane, co je litr rozdiel oproti cenam Kelly a Autohelp... takisto ostatne veci, na vsetkom maku snad 100% prirazku, co ma netesi. Auto som im tam nechal s tym ze h***o pomohlo co spravili, a predpokladam ze to same ma caka v piatok, ked si donho zas sadnem, lebo som im ho tam nechal s tym ze v piatok odpoledne auto potrebujem, ideme s priatelkou k nim domov na Moravu. Tak dam do auta 6l mlieka a cestou do Bruntalu z toho bude cerstvy kefir z tolkeho trasenia :lol: Mam nejake pravomoci v pripade, ze mi auto vratia s tym ze vymenili aj ten druhy snimac, takze oprava dohromady vychadza na 11-12 tisic aj s tou minulou fakturou, a ono nic nepomohlo tomu kvoli comu som tam nechaval auto? Nerad by som im tam nechal tie love len tak, aby mali radost z toho ze mi vymenili dve veci na aute... :roll:
POZOR: JAK MA TY PROBLEMY S AUTEM, TAK MI DNESKA REKLI V TOM SERVISU (nechal jsem v kufru fakturu z AutoHelpu), ZE MI TAM (TI PARCHANTI) DALI OLEJ, KTEREJ VUBEC DO PD NEPATRI!!! :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Uživatelský avatar
Slim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slim »

No som zvedavy co z toho vyplynie... skor by ma ale zaujimalo, ci mam pravo na nejaku reklamaciu a ci to ma cenu, lebo mam taky zly pocit, teda predtuchu, ze to bude skubat nadalej... a skoro 12 tisic im tam nechcem nechat len tak, ze sposobom pokus-omyl vymenili par veci... :roll:

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

Slim píše:No som zvedavy co z toho vyplynie... skor by ma ale zaujimalo, ci mam pravo na nejaku reklamaciu a ci to ma cenu, lebo mam taky zly pocit, teda predtuchu, ze to bude skubat nadalej... a skoro 12 tisic im tam nechcem nechat len tak, ze sposobom pokus-omyl vymenili par veci... :roll:
No, dle meho asi takto:
- bud dohoda
- a nebo dlouhy soud a soudni znalci ...
= nic moc pekny vyhlidky

Uživatelský avatar
Slim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slim »

No posledne info ohladom Autohelpu, a varovanie: fakt tam nikto nejazdite, uz nikdy :lol: :x
Vdaka svojej velkej hube som nic neplatil, ale az teraz (po dvoch tyzdnoch hrabania sa v aute) prisli na to, ze tym vsetkym co povymienali to nebolo, a ze to mozno bude cerpadlo... tak som dostal kontakt na profika na TDi na Prahe 5 (potom sem hodim kontakt ak budem spokojny, co asi budem, uz predom som bol ukludneny), ktory podla indikacii vravel ze to nebude podla neho ani vstrikami, ani cerpadlom, mozno to budu rozvody, popripade mi povie... a ma vo zvyku dodrzat slovo hlavne co sa terminu tyka, ked povie v utorok, tak mate auto v utorok, a nemusite si ho obvolavat ako v Autohelpu kde vas este vyfakuju ze ste idiot ked si myslite ze behom 2-3 dni vam spravia to kvoli comu u nich mate auto, a ked vam slubia zavolat, tak tym mysleli "zavolejte nam v tu a tu dobu, my vam rekneme ze to jeste neni hotovo"... :evil:

Uživatelský avatar
dort
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: matička stověžatá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dort »

jinak pokud by jsi nepochodil u profíka na Praze 5, tak dej vědět znám jednoho co opraví vše v čem teče nafta :-) a je taky v Praze :wink:
ač tomu nevěřím, tak to na SHELL V-POWER diesel prostě žere míň, to je šlendryán

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“