dorazy

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

dorazy

Příspěvek od Marty »

Zdarek,resil ste nekdo skrtani lemu vzadu o pneu?Poradte jak ste to poresili,bud necham predtvrdit tlumice,v Kbelich to nakej chlapek dela,nebo sem chtel dat dorazy,nebo snad uz jedn tenisaky do pruzin :lol:
No poradte kdo ste to jak vyresil...jinak skrta to fakt minimalne takze naky ty dorazy ale nevim nemam stim zkusenosti....

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

Příspěvek od Marty »

Jo a jeste na boku zadniho narazniku je na kazd strane vymenej plysek co se tam nasune a zahakne aby naraznik neodstaval,no potrebuju 4,kde je kupujete?Za jakou cenu?Diiky

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

Gumy musíš trochu ořezat a ten narazník, mno nevim, ale stovka hřebík by to vyřešil. Je to levnější. :wink:
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

nadavno jsme to řešily nebylo to sice VW ale povedlo se parádně....nejdřív jsme chtěli koupit tohle http://eshop.escape6.cz/default.asp?pgid=26" target="_blank

ale pak jsem schrastil dva gumový špalky s dírou a stačilo je jen nakrátit na potřebnou délku (tak jak vyhovovylo aby to už neškrtalo), nasadit aby se to zalezlo do toho jakoby osazení na podběhu a pásnou tam jak pr*el na hrnec :lol:

tenisáky neradím, už jsem to jednou viděl, není to na vždy a někdy se dokonce i nějakej ztratí...nevim jak 8O

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

Příspěvek od Marty »

Karfik píše:Gumy musíš trochu ořezat a ten narazník, mno nevim, ale stovka hřebík by to vyřešil. Je to levnější. :wink:

Orezat gumy :lol: no ale slo by to no:-)...no ale stim hrebikem to radsi ne...

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

dorazy prodáva elit v sadě i s krytem za pár stovek a dost odcházejí, ale jen jestli máš ET a pneu vzhledem k lemu ok...

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

Příspěvek od Marty »

Toxyz píše:nadavno jsme to řešily nebylo to sice VW ale povedlo se parádně....nejdřív jsme chtěli koupit tohle http://eshop.escape6.cz/default.asp?pgid=26" target="_blank

ale pak jsem schrastil dva gumový špalky s dírou a stačilo je jen nakrátit na potřebnou délku (tak jak vyhovovylo aby to už neškrtalo), nasadit aby se to zalezlo do toho jakoby osazení na podběhu a pásnou tam jak pr*el na hrnec :lol:

tenisáky neradím, už jsem to jednou viděl, není to na vždy a někdy se dokonce i nějakej ztratí...nevim jak 8O
No ty jo a ty dorazy cerny ta sada jak si mi dal ten odkaz ty das kam?Vubec nevim,nekde sem videl neco takovyho mezo pruzinama upevneny elektrikarskou stahovackou,tady ty cerny se taky davaj mezi pruziny nebo dolu do misky tlumice?Nebo nahoru?Mate nekdo foto?

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

ale, ale, dorazy jsou nasunuty na pístní tyči tlumiče v její horní části :)

Uživatelský avatar
Phil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Phil »

Je to úplně jednoduché, kup si dva puky na hokej, vyvrtej uprostřed díru a nasaď na tlumič pod pružinu. A je hotovo.

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

v tom případě by těch puků muselo být celkem 8 (4 na každé straně) a taky by se museli upravit co do průměru
a stejně si myslím, že y to nebylo ono, originální dorazy jsou z PUR a puk je tvrdší... 8O

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

ron píše:v tom případě by těch puků muselo být celkem 8 (4 na každé straně) a taky by se museli upravit co do průměru
a stejně si myslím, že y to nebylo ono, originální dorazy jsou z PUR a puk je tvrdší... 8O
Ale nemuseli...Kup male!! hokejove puky vyvrtej do nich diru,rozrizni je a nasun na pistnici tlumice...a hotovo...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

chuďas: no nezlob se na mě, ale než se sr.t s nějakejma pukama, tak si koupím od sachse sadu i s krytkama za cca 370 kč a jsem spokojenej...

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

ron píše:chuďas: no nezlob se na mě, ale než se sr.t s nějakejma pukama, tak si koupím od sachse sadu i s krytkama za cca 370 kč a jsem spokojenej...
Jasny ale nezapomen ze musis sundat celej tlumic a rozebrat pruzinu s pistnici...takze Ti rikam ja ze nez se sr*t s tim rozebiranim koupim dva puky po 18,- a nasunu je tam..prace na 5 minut..efekt stejnej...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

Příspěvek od Marty »

Kamarad mi udelal dolu do misky tlumice 5mm podlozku nadzved sem pruzinu a vlozil ji tam,auto je ted o 1cm vejs a vic uz nechci.Puky sou super napad,ale auto se zvedne kdyz je tam dam opet pod puzinu co?Proto sem premyslel o pritvrzeni tlumicu...no okrojim gumu:-)....

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

Chudej student píše:
ron píše:chuďas: no nezlob se na mě, ale než se sr.t s nějakejma pukama, tak si koupím od sachse sadu i s krytkama za cca 370 kč a jsem spokojenej...
Jasny ale nezapomen ze musis sundat celej tlumic a rozebrat pruzinu s pistnici...takze Ti rikam ja ze nez se sr*t s tim rozebiranim koupim dva puky po 18,- a nasunu je tam..prace na 5 minut..efekt stejnej...
přesně s pukama je to fajn, nápad...jak jsem psal výše řešili jsme to po domácku taky tak, sice ne s pukama ale něčím podobným(a to už díru v prostřed mělo :lol:)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“