Golf III variant Drnčení od zadní nápravy

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
snedro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 26.03.2008 19:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Golf III variant Drnčení od zadní nápravy

Příspěvek od snedro »

Ahoj mám takový problém něco mi pri jízdě po nerovnostech příšerně drnčí ze zadní nápravy nebo spíš ze zadního levého kola , zjistil jsem ale že když lehce přišlápnu brzdu tak to přestane je možný že by byla utržená pakna? nebo tak něco?
Nesetkal jste se s tím někdo? Nejdřív jsem si myslel jestli není prasklá pružina ale koukal jsem na ně když jsem přezouval na zimní a zdáli se bejt v pohodě
Díky za vaše názory ...

Uživatelský avatar
DandyCZ
Závodník
Závodník
Příspěvky: 594
Registrován: 21.04.2009 08:56
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf III variant Drnčení od zadní nápravy

Příspěvek od DandyCZ »

nevím jak GIII, ale GIV má výfuk vedenej nad nápravu. Tenkrát do mě zezadu řachnul týpek s autem a ohnul mi vzadu držák a tím se to prověsilo dolů, jak se auto zhouplo tak to kleplo o nápravu. V mým případě tedy ohnutej držák, ale taky můžou být unavený nebo prasklý závěsy který to pustěj níž než to má být.

Uživatelský avatar
snedro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 26.03.2008 19:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Golf III variant Drnčení od zadní nápravy

Příspěvek od snedro »

No já si původně taky myslel že to dělá výfuk ale jak by se pak vysvětlilo to že to přestane dělat když brzdím? teda ono stačí se tý brzdy jenom dotknout a přestane :?

Uživatelský avatar
snedro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 26.03.2008 19:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Golf III variant Drnčení od zadní nápravy

Příspěvek od snedro »

Tak závada odstraněna! Jak jinak než prkotina drnčel plíšek ze spodu na omezovači brzd zadní nápravy nikdy bych nevěřil že to může dělat takovej rachot :wink: jak se to přenáší do kastle .
Plíšek měl vůli na tom čepu co ho drží takže buď to vyměnit čep za vetší aby se vymezila vůle nebo to vypodložit nějakou gumou a nebo jako já prozatim :lol: povolit z toho péra a stáhnout stahovací plastovou páskou sice to znamená že jde do brzd větší tlak jako když je náprava plně zatížená tak mě snad v zimě na sněhu nebude předjíždět pr**l :laugh:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“