Golf 4 1.6 2001

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
miky99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.07.2020 16:00

Golf 4 1.6 2001

Příspěvek od miky99 »

Ahojte, mám ještě jeden problém. Při jízdě zpravidla to jde nejvíce slyšet od 50 do 100 km/h jde slyšet ze předu (od kol či od motoru... prostě zepředu) zvuk závislý na otáčkách kol.. neboli řečeno zvuk závislý na rychlosti... je jedno jestli mám zařazeno či ne. Zvuk přirovnávám k něčemu jako když přetáčíte kazetu + k tomu dali udejchaného psa. Kdyby někdo věděl, tušil, budu moc rád za rady. Byl jsem s tím narychlo v servisu, pán to se mnou projel a říkal, že ložisko to není.
Ještě takový menší dodatek.. když jedu občas mi přibržduje asi leve predni kolo + mam asi trochu v haji disky páč je to není celou dobu ale jen když se kolo otočí tak v jednom místě to břinkne.
Děkuji za rady. Mějte hezký den :)


Zde přidávám odkaz kde ten zvuk je zachycen (vrzání tam je, pač pedál a mokrá podlaha a dunění tam je taky v pohodě..) důležitý tam je ten zvuk, ktery je ze zacatku hure detekovatelný.
https://photos.app.goo.gl/PiUfVJFWVCYZkQuk6

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Golf 4 1.6 2001

Příspěvek od srotty »

Z toho videa nejde nic poznat. Zaměřil bych se na brzdy-vyčistit,rozhýbat,promazat. Když trochu přibrzdíš,přestane ten zvuk ? Dělá to při jízdě rovně nebo se změní při zatáčení ?

miky99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.07.2020 16:00

Re: Golf 4 1.6 2001

Příspěvek od miky99 »

zvuk nereaguje nijak na brzdu, plyn, zatacku. Porad to zni stejne jedine co meni ten zvuk je rychlost otaceni kol. Snazil jsem se ten zvuk natocit i jinak ale nevím jak ...

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“