lamino

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Decibel píše:
VlaK píše: Kua prestan sbirat prispevky! Protoze uz jsme ti jednou napsali, ze ta sada je NEHORAZNE predrazena. Stejnej rozmer koupis ve ksefte, kde se to nejmenuje LAMINOVACI SADA 5x levneji. Staci? Crossici, nepoucuj me prosimte o laminovani, zrovna ty me ne, prosim.
Nalaminoval jsem se loni vic nez o cem jsi ty kdy snil.
Cau jses docela hustej nejsi tak trochu na sebe pyšnej? asi o tom vis hodne ale preci nejsi sam kdo o tom neco vi . ale presto ti dekuji za prispevky :wink:
Vsichni kdo me tady znaji vi, ze hustej nejsem, ale jsem hustej na crossice, protoze neni prispevek, kde by neradil a pritom radi i tam, kde o tom vi uplny houby. Nekde slysel, ze laminovaci sada jako se prodava normalne v ksefte, tak to tady bude porad cpat. Laminovaci sada ma nekvalitni rohoze a neni v tom kvalitne tvrdnouci Viapal. Pokud budes shanet, sezen rozhodne Viapal 27, je nejlepsi a nejlip tvrdne.
Fakt sorry, proti tobe nic, ale kdyz se podivas na tohle forum, nenajdes tu prispevek, kde by crossic neco nepsal. Pak stravis zbytecnej cas jen vysvetlovanim, ze to co slysel opravdu neni to pravy - kdybych se na to vykaslal, myslel by sis, jak je laminovaci sada super a ve vysledku bys z toho nic neudelal a vyhodil prachy. Prejes si to tak? Ja se proste jenom branim tomuhle jednomu konkretnimu klukovi, protoze kdybych tady dal prispevek o budgetu pro marketingovou kampan pro zavadeni corporate social responsibility, muzes se vsadit o co chces, ze by tam byl prispevek prave od nej. Drzim palce, at dobre sezenes - az budes jednou v pozici, ze se budes snazit pomoct a nekdo kdo tomu vubec nerozumi do toho bude porad kafrat, taky te to nastve, protoze chces nekomu ulehcit situaci, ale nemas cas na to porad vyvracet kraviny, ktery nekdo pise. Nikoho jinyho se to netyka, nez prave crossice - jestli se tu najde jeste nekdo, kdo si mysli, ze jsem nabubrelej blbecek, at to sem napise.
Born to grow.

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

VlaK píše:
Decibel píše: Cau jses docela hustej nejsi tak trochu na sebe pyšnej? asi o tom vis hodne ale preci nejsi sam kdo o tom neco vi . ale presto ti dekuji za prispevky :wink:
Vsichni kdo me tady znaji vi, ze hustej nejsem, ale jsem hustej na crossice, protoze neni prispevek, kde by neradil a pritom radi i tam, kde o tom vi uplny houby. Nekde slysel, ze laminovaci sada jako se prodava normalne v ksefte, tak to tady bude porad cpat. Laminovaci sada ma nekvalitni rohoze a neni v tom kvalitne tvrdnouci Viapal. Pokud budes shanet, sezen rozhodne Viapal 27, je nejlepsi a nejlip tvrdne.
Fakt sorry, proti tobe nic, ale kdyz se podivas na tohle forum, nenajdes tu prispevek, kde by crossic neco nepsal. Pak stravis zbytecnej cas jen vysvetlovanim, ze to co slysel opravdu neni to pravy - kdybych se na to vykaslal, myslel by sis, jak je laminovaci sada super a ve vysledku bys z toho nic neudelal a vyhodil prachy. Prejes si to tak? Ja se proste jenom branim tomuhle jednomu konkretnimu klukovi, protoze kdybych tady dal prispevek o budgetu pro marketingovou kampan pro zavadeni corporate social responsibility, muzes se vsadit o co chces, ze by tam byl prispevek prave od nej. Drzim palce, at dobre sezenes - az budes jednou v pozici, ze se budes snazit pomoct a nekdo kdo tomu vubec nerozumi do toho bude porad kafrat, taky te to nastve, protoze chces nekomu ulehcit situaci, ale nemas cas na to porad vyvracet kraviny, ktery nekdo pise. Nikoho jinyho se to netyka, nez prave crossice - jestli se tu najde jeste nekdo, kdo si mysli, ze jsem nabubrelej blbecek, at to sem napise.
Ze se na to nevykasles...Tady je to prast a uhod...To jiste vis ze je to stejny kdyz prodavas xenony..."ale me kamos rikal ze tohle a tohle" a ted to lidem vyvracej...co se tyka crossica tak jeste s bernim by mohli zalozit klub-MECHANIK TEORETIK..ucenej z nebe nespadl,to je pravda,ale me spis stve ze crossic dela hroznou soucast klubu,vsude samej prizpevek,vsude jak co vylepsit-nekdy to vylepseni nema hlavu ani patu,ale jen aby bylo videt jakej je to ku*va klubak..tim spis mi pak prijde to ze ma tolik prizpevku..pak to nekdo cte nezanicenej a rekne si hmm to je spravnej nadsenec..550 prizpevku:)proste mi prijde ze prizpevky dava kvuli tomu aby si nekdo rekl,jo to je fakt borec,ten tomu rozumi :roll: Muj nazor..a Vlakuv prizpevek chapu..az mi nekdo bude tvrdit ze je nejlepsi lestit auto piskem na sporaky,taky bych vylit :)
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

.

Příspěvek od shaft.cz »

VlaK píše:
Decibel píše: Cau jses docela hustej nejsi tak trochu na sebe pyšnej? asi o tom vis hodne ale preci nejsi sam kdo o tom neco vi . ale presto ti dekuji za prispevky :wink:
Vsichni kdo me tady znaji vi, ze hustej nejsem, ale jsem hustej na crossice, protoze neni prispevek, kde by neradil a pritom radi i tam, kde o tom vi uplny houby. Nekde slysel, ze laminovaci sada jako se prodava normalne v ksefte, tak to tady bude porad cpat. Laminovaci sada ma nekvalitni rohoze a neni v tom kvalitne tvrdnouci Viapal. Pokud budes shanet, sezen rozhodne Viapal 27, je nejlepsi a nejlip tvrdne.
Fakt sorry, proti tobe nic, ale kdyz se podivas na tohle forum, nenajdes tu prispevek, kde by crossic neco nepsal. Pak stravis zbytecnej cas jen vysvetlovanim, ze to co slysel opravdu neni to pravy - kdybych se na to vykaslal, myslel by sis, jak je laminovaci sada super a ve vysledku bys z toho nic neudelal a vyhodil prachy. Prejes si to tak? Ja se proste jenom branim tomuhle jednomu konkretnimu klukovi, protoze kdybych tady dal prispevek o budgetu pro marketingovou kampan pro zavadeni corporate social responsibility, muzes se vsadit o co chces, ze by tam byl prispevek prave od nej. Drzim palce, at dobre sezenes - az budes jednou v pozici, ze se budes snazit pomoct a nekdo kdo tomu vubec nerozumi do toho bude porad kafrat, taky te to nastve, protoze chces nekomu ulehcit situaci, ale nemas cas na to porad vyvracet kraviny, ktery nekdo pise. Nikoho jinyho se to netyka, nez prave crossice - jestli se tu najde jeste nekdo, kdo si mysli, ze jsem nabubrelej blbecek, at to sem napise.

jj jo je to tak :wink:
jinak VlaK hustej neni ale jeho golfik JO :lol: ten je mega...
k laminu, kamos si dela domecky na wejsky a tak tak mu to na obe dwe strany wyslo ale newim jaka welka sada to byla, kazdopadne prej koupena w tescu :))) :D a kdyz uz chces neco rwat do kufru musi to bejt to lamino uz kwalitka a hlawne pewny jinak ti pak bassackama popraska :))) a budes znowa brousit, laminovat, lakowat a nech si poradit o nekoho kdo s laminem delal jako npar VlaK, mrkni mu do kufru a pochopis ze tomu bude rozumet wic nez nekdo kdo tam nic ne a jen o tom slysel ale sam s tim nepracowal (uwedeno jako priklad na lidi kteri delaj machry co slyseli z doslechu)

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

Chudej student píše:
VlaK píše:
No a není? všechny škrábance a asfalt jde krásně dolu :D
Sito můžete říct na srazu jestli přijedeš hele a už to nerozvádějte já bych udělal forum z názvem PRO HADKY a tam se sežerte 8O

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

KADEL píše:
Chudej student píše:
Ja se nedhadam, jen me takovyhle lidi pripravujou o chut sem cokoliv psat a nekomu se snazit pomoct a usetrit prachy, to je vse. Peace ya.
Born to grow.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

V tom ti rozumím mě naopak se nebaví prodírat zbytečnejma příspěvkama a hledat něc oco je k tématu s tím souhlasím a mělo by se takové věci mazat jednou za čas

Decibel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Spořice(chomutov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Decibel »

VlaK píše:
KADEL píše:
V poho nic proti tobe jen mi to tak trochu pripadalo necham si rad poradit .
kdo by nechtel usetrit a nekoupit šmejt. Koukal jsem na stranky co to prodavaji ale nenasel jsem . Vsude toho prodavaji velke množstvi a tolik kolik potřebuji ti neprodaji potrebuji tak 1m-1,5mx2m do 4 az 6 vrstev tak pls porad kde to prodavaji i po mensim množstvi . Ale prosimte at to neni z ruky nejlepsi by bylo po internetu.
Dik za radu :)

Decibel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Spořice(chomutov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Decibel »

Jestli jsem tu rozpoutal nejakou hadku mrzí me to a omlouvam se. :cry:

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od Leon »

Decibel píše:
VlaK píše:
Mrkni sem, je tam toho hafo (možná až moc) : http://www.havel-composites.com/index0.php?newlang=cz" target="_blank
Jenom by to chtělo jestli by se vyjádřil Vlak, jak se mu zdají ceny :wink:

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Leon píše:
Decibel píše:
To jde, rozhodne lepsi nez ty sady. Viapal 27...pokud bys nesehnal, nejak to zaridime a ze Zlina posleme.
Born to grow.

Decibel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Spořice(chomutov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Decibel »

VlaK píše:
Leon píše:
Tak to je super . To by bylo uplne nejlepsi ale v pobdelý tam budu volat protoze toho tam maji fakt dost rozdelene a nechci objednat neco co nepouziji kdyby nahodou dam vedet oki zatim dik fakt moc dekuji :oops:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“