POMOC,POMOC ventilátor nejde

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
VWkolombo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

POMOC,POMOC ventilátor nejde

Příspěvek od VWkolombo »

Neví někdo co to muže být za závadu?
Mám Golfa III VR6. dnes jsem jel na hory a ventilátor mě šel zapnout jen na 4 rychlost. 1,2,3 mě nic nedělala( neběžel ventilátor). Prosím poraďte.

Díky

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

pokud je to stejnej princip jako na G2, tak je odpalena ochrana na vetrku (rozdelat a uvidis to hned staci preklenovat a jede). Ale pokud to neni stejny tak nevim.

Uživatelský avatar
buxy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia - east
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od buxy »

Ja skôr typujem prepálené odpory na prepínači .






[/img]
Generation GOLF !!!!

Uživatelský avatar
sP
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sP »

Buresmil píše:pokud je to stejnej princip jako na G2, tak je odpalena ochrana na vetrku (rozdelat a uvidis to hned staci preklenovat a jede). Ale pokud to neni stejny tak nevim.
jo, jo je to na 99% tepelná pojistka na odporovém regulátoru ventilátoru, překlemovat a funí dál

Uživatelský avatar
manota
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: galicia

Příspěvek od manota »

tu tepelnou pojistku kup novou. original je 180 st. tak kup radeji 200 st.C
pak uz budes potrebovat jen pajku a... :idea:

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

hele a není vám divný když je spálená tepelná pojistka že mu to běží na 4 rychlost?? to nedává moc smysl ne. jsou spálený regulační odpory. jsou přidělaný u ventilátoru nad nohama u spolujezdce. a nemáš climatronic? tam je to jinak..

Uživatelský avatar
manota
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: galicia

Příspěvek od manota »

hodys píše:hele a není vám divný když je spálená tepelná pojistka že mu to běží na 4 rychlost?? to nedává moc smysl ne. jsou spálený regulační odpory. jsou přidělaný u ventilátoru nad nohama u spolujezdce. a nemáš climatronic? tam je to jinak..
prave ze kdyz to bezi na 4 rychlost znamena, ze je spalena ta pojistka. je tam totiz v serii pro ty odpory, ktere snizuji napeti pro ryslosti 1-3. na ctyrku to padi rovnou do motoru ventilatoru, tudiz zadny predradny odpor, zadne teplo ktere se musi hlidat!

Uživatelský avatar
MaraVR6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od MaraVR6 »

mám stejný problém, tak si rád nechám také poradit?? A vyměnít ten regulátor se dá??

Uživatelský avatar
sP
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sP »

manota píše:
hodys píše:hele a není vám divný když je spálená tepelná pojistka že mu to běží na 4 rychlost?? to nedává moc smysl ne. jsou spálený regulační odpory. jsou přidělaný u ventilátoru nad nohama u spolujezdce. a nemáš climatronic? tam je to jinak..
prave ze kdyz to bezi na 4 rychlost znamena, ze je spalena ta pojistka. je tam totiz v serii pro ty odpory, ktere snizuji napeti pro ryslosti 1-3. na ctyrku to padi rovnou do motoru ventilatoru, tudiz zadny predradny odpor, zadne teplo ktere se musi hlidat!
tak, tak :!:

Uživatelský avatar
Georg
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko

Příspěvek od Georg »

Je to ta pojistka a je pod kastlikem u spolujezdce zasunutá v plastovem krytu.m

Uživatelský avatar
pietrob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západ

Příspěvek od pietrob »

Na 4 rychlost to poběží jestli je v prd... tepelná pojistka ale i ten předřadněj odpor ventilátoru topení .... Tož obě varianty jsou možný, ze zkušenosti spíš ten předřadnej odpor ventilátoru topení ..... :cry:
G4 EDITION .....

Uživatelský avatar
MaraVR6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od MaraVR6 »

manota píše:tu tepelnou pojistku kup novou. original je 180 st. tak kup radeji 200 st.C
pak uz budes potrebovat jen pajku a... :idea:
čus, prosím může mě někdo poradit kde jí najdu ve voze?? Hledal jsem jí, ale nic. A kde se dá pak koupit nová?? Jede mě to pořád pouze na 4rychlost. díky

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

ja tomu teda moc nerozumim ale stejnej problem mel tata asi 2x u felicie a vyresil to vzdycky jeden hustej typek sahnul do motorovyho prostoru(bohuzel nevim presne kam byl jsem jeste malej tak si to nepamatuju) vytahnul naky rele postrikal konkorem a vrazil spatky! bezelo to jak new :lol: nic vic s tim na 100% nedelal!!
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
manota
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: galicia

Příspěvek od manota »

MaraVR6 píše:
manota píše:tu tepelnou pojistku kup novou. original je 180 st. tak kup radeji 200 st.C
pak uz budes potrebovat jen pajku a... :idea:
čus, prosím může mě někdo poradit kde jí najdu ve voze?? Hledal jsem jí, ale nic. A kde se dá pak koupit nová?? Jede mě to pořád pouze na 4rychlost. díky
vetsinou byva zasazena v takovem platovem bazmeku, ktery tvori takove okenko v plasti ventilatoru (nad motorkem). mel by na tom byt nasazeny konektor.

Uživatelský avatar
VWkolombo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od VWkolombo »

manota píše:
MaraVR6 píše: čus, prosím může mě někdo poradit kde jí najdu ve voze?? Hledal jsem jí, ale nic. A kde se dá pak koupit nová?? Jede mě to pořád pouze na 4rychlost. díky
vetsinou byva zasazena v takovem platovem bazmeku, ktery tvori takove okenko v plasti ventilatoru (nad motorkem). mel by na tom byt nasazeny konektor.
Ten konektor je rudej? Nemá někdo dokument prosím?
Děkuji

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“